Reklama

Zobaczcie wózek Anny i Roberta Lewandowskich. Wiemy, gdzie można kupić identyczny

Opublikowano:
Autor:

Zobaczcie wózek Anny i Roberta Lewandowskich. Wiemy, gdzie można kupić identyczny  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zeszłotygodniowe "Targi UmaluCha" zakończyły się sukcesem. Pokaz wózków fashion czy wyścig czterokołowych pojazdów okazały się prawdziwym hitem. To jednak nie koniec majowych atrakcji! Hurtownia ma w swojej ofercie między innymi taki wózek, jakim swoją niedawno narodzoną córeczkę wozi znany piłkarz Robert Lewandowski.

Zeszłotygodniowe "Targi UmaluCha" zakończyły się sukcesem. Pokaz wózków fashion czy wyścig czterokołowych pojazdów okazały się prawdziwym hitem. To jednak nie koniec majowych atrakcji! Hurtownia ma w swojej ofercie między innymi taki wózek, jakim swoją niedawno narodzoną córeczkę wozi znany piłkarz Robert Lewandowski.

Przez dwa dni przyszli i obecni rodzicie, którzy zdecydowali się odwiedzić kutnowską hurtownię UmaluCha, z pewnością nie żałowali. Było mnóstwo pozytywnej energii, uśmiechu i porad. Można było też zapoznać się z asortymentem sklepu, a gwoździem programu były pokaz wózków fashion marek Cybex, Kiddy, Anex oraz wyścig wózków. Naprawdę się działo! 

Czy wózek może być modelem? Okazało się, iż z powodzeniem. Na wybiegu można było zobaczyć wózki najwyższej klasy. Hurtownia UmaluCha nie zwalnia jednak tempa i przygotowała już kolejną nie lada gratkę dla swoich klientów. 

Od kiedy Robert Lewandowski poinformował świat, że wraz z żoną oczekują dziecka, cała Polska z zainteresowaniem wyczekiwała informacji z domu pięknej pary. Kiedy na świat przyszła mała Klara, wszyscy wstrzymali oddech. Wiadomo było, że para wybierze dla swojej córki tylko najlepsze rzeczy. Dotyczy to również wózka dziecięcego, w którym córka państwa Lewandowskich spaceruje po Monachium. Okazało się, że Klara Lewandowska w pierwszych dniach swojego życia podróżuje wózkiem marki CYBEX Priam z limitowanej edycji Birds of Paradise!

Jak podkreślają eksperci z hurtowni, państwo Lewandowscy nie mogli wybrać lepiej. Wózek Birds of Paradise jest elegancki, a przy tym niezawodny. Dokładnie taki sam wózek wraz ze wszystkimi akcesoriami jak np. parasolka, torba pielęgnacyjna i nosidło są dostępne w hurtowni UmaluCha oraz na stronie internetowej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE