Reklama

Zobaczcie nowy film o płockich autobusach

Opublikowano:
Autor:

Zobaczcie nowy film o płockich autobusach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Skąpany w słońcu nowiutki Solaris ze wszystkimi możliwymi bajerami mknie po Płocku, wioząc uśmiechającą się non stop piękną dziewczynę i niewidomego - oto fabuła filmu promocyjnego Komunikacji Miejskiej.

Skąpany w słońcu nowiutki Solaris ze wszystkimi możliwymi bajerami mknie po Płocku, wioząc uśmiechającą się non stop piękną dziewczynę i niewidomego - oto fabuła filmu promocyjnego Komunikacji Miejskiej.

Blisko 4-minutowy filmik zachwala nowości w płockich czerwoniakach - nowoczesne Solarisy, biletomaty, nowy system informacji pasażerskiej, piloty dla niewidomych. Jak się można domyślić, fabuła nie jest specjalnie skomplikowana - młoda kobieta (w tej roli Marta Gajewska, absolwentka wrocławskiej PWST), oraz niewidomy mężczyzna (Wojciech Stagenalski) wsiadają do autobusu i bardzo zadowoleni , uśmiechając się to do monitoringu, do to klimatyzacji jadą aż nad Wisłę. Jak wyjaśnia rzecznika KM, Anna Kicińska, film nakręcono w kwietniu w ramach realizowanego projektu unijnego. W spółce nie ukrywają, że praca na planie filmowym, wcale do łatwych nie należała. - Zdjęcia do niespełna 4 -minutowego filmu nagrywaliśmy cały dzień, prace nad kręceniem scen wymagały więcej czasu niż nam się wydawało, a przy ich nagrywaniu wynikały bardzo śmieszne sytuacje - opowiada Anna Kicińska. - Do realizacji zdjęć posłużył nam nowy Solaris z numerem taborowym 727. Nagrywając zdjęcia podjeżdżającego autobusu do przystanku, pasażerowie spiesznie wsiadali do niego z zamiarem podróży.

Film można obejrzeć

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE