Reklama

Zobaczcie, jak wpuszczano nowe okazy do akwariów

Opublikowano:
Autor:

Zobaczcie, jak wpuszczano nowe okazy do akwariów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ogród zoologiczny postanowił uchylić rąbka tajemnicy z aranżowanego dla płocczan podwodnego świata. Opublikowano zdjęcia z transportu i z momentu wpuszczania ryb do nowych akwariów. Trudno się nie uśmiechnąć na widok rybki przypominającej tę z bajki "Gdzie jest Nemo".

Ogród zoologiczny postanowił uchylić rąbka tajemnicy z aranżowanego dla płocczan podwodnego świata. Opublikowano zdjęcia z transportu i z momentu wpuszczania ryb do nowych akwariów. Trudno się nie uśmiechnąć na widok rybki przypominającej tę z bajki "Gdzie jest Nemo".

Pamiętacie jeszcze stare akwaria w zoo w ciemnym korytarzu? Zostały zamknięte w 2008 roku. Wówczas wszystkie akwaria miały pojemność 40 tys. litrów, czyli tyle, ile liczy największy zbiornik w nowej ekspozycji. 

- Akwaria rozmieszczono w oryginalny sposób, aby zwiedzający poruszał się po krętym korytarzu przypominającym wyschnięte koryto rzeki – napisali pracownicy na Facebooku.

Zbiorniki wodne zobaczymy po obu stronach trasy zwiedzania. Wykonano je z grubych nawet na 10 cm paneli akrylowych. 

W czwartek zaplanowano oficjalne otwarcie, do piątku już czas na płocczan. W święta ogród pozostanie dostępny dla zwiedzających.  

[ZT]14074[/ZT]

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE