Reklama

Zobaczcie film z pokazu w trakcie tegorocznej Nocy Muzeów

Opublikowano:
Autor:

Zobaczcie film z pokazu w trakcie tegorocznej Nocy Muzeów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości „Mocne Nocne Metamorfozy” w Płockiej Galerii Sztuki z wykorzystaniem tajemniczych masek były bardzo udane, przy okazji promując wystawę Stasysa Eidrigevičiusa „Archiwum Wyobraźni” i uzdolnionych płocczan. W galerii roiło się od postaci-masek, gości witał słynny Feniks autorstwa Elizy Rajkowskiej. Kostium przygotowała na konkurs ogłoszony przez Cinema Makeup School z Los Angeles.

„Mocne Nocne Metamorfozy” w Płockiej Galerii Sztuki z wykorzystaniem tajemniczych masek były bardzo udane, przy okazji promując wystawę Stasysa Eidrigevičiusa „Archiwum Wyobraźni” i uzdolnionych płocczan. W galerii roiło się od postaci-masek, gości witał słynny Feniks autorstwa Elizy Rajkowskiej. Kostium przygotowała na konkurs ogłoszony przez Cinema Makeup School z Los Angeles.

Wieczór w Płockiej Galerii Sztuki w trakcie Nocy Muzeów uatrakcyjnił pełen światła i muzyki multimedialny pokaz „Maski” inspirowany prezentowaną w PGS wystawą. Wystąpiły w nim tancerki z grupy FAME, o oprawę muzyczną przedstawienia zadbał DJ Aka One oraz uczniowie Szkoły Muzycznej w Płocku, natomiast o iluminacje - Manufaktura Eventu.

Zobaczcie film z pokazów przygotowany przez Wei Films (zdjęcia Bartosz Frej i Kamil Ziółkowski, montaż Kamil Ziółkowski):

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=p3fS11KXaEg&feature=youtu.be[/YT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE