Reklama

Zobacz nowy klip z Płockiem w roli głównej

Opublikowano:
Autor:

Zobacz nowy klip z Płockiem w roli głównej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Teledysk powstał do singla „Lead singers talk too much” duetu Rubber Dots, który został zamieszczony na dwupłytowej kompilacji wydanej z okazji 10-lecia festiwalu Audioriver. Wszystkie kadry nakręcono w Płocku.

Teledysk powstał do singla „Lead singers talk too much” duetu Rubber Dots, który został zamieszczony na dwupłytowej kompilacji wydanej z okazji 10-lecia festiwalu Audioriver. Wszystkie kadry nakręcono w Płocku.

Do kolejnego festiwalu Audioriver zostały niecałe trzy tygodnie. Zanim jednak tłumy ściągną na płocką plażę i opanują starówkę, organizatorzy wydarzenia postanowili przygotować wyjątkowy dodatek w postaci wydawnictwa z szeregiem wykonawców muzyki elektronicznej. Materiał ukazał się na rynku fonograficznym w połowie czerwca i jest dostępny w większych salonach muzycznych. Promuje go teledysk Rubber Dots do kawałka "Lead singers talk too much".

Skoro jednak festiwal odbywa się w Płocku od dekady, nie wypadało nakręcić klipu w jakimś innym mieście niż nasze, goszczące tysiące osób każdego lata. Teledysk może jednak być nieco zaskakujący, ponieważ nie iskrzy się od kolorów, tylko utrzymano go całkowicie w tonacji czarno-białej. Podobnie na próżno szukać w nim jakichkolwiek wstawek z samego festiwalu. - Chcieliśmy stworzyć coś szczerego, prawdziwego i pokazującego Płock od strony dla większości naszej publiczności nieznanej. Stąd pomysł na minidokument o tamtejszych wioślarzach – wyjaśnia Łukasz Napora, rzecznik prasowy festiwalu.

Produkt finalny ukazuje dzień z życia Łukasza Lewandowskiego, Łukasza Krajewskiego, Damiana Plewińskiego i Adama Witczaka z Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego, którzy poprzez swoje wyniki są równie silną marką promocyjną miasta, jak sam Audioriver na mapie imprez muzyki elektronicznej. Oprócz wioślarzy, zobaczymy wysokie kominy Orlenu, widok na stocznię rzeczną po stronie Radziwia, przęsła starego mostu, czy nocny widok na blokowiska w pobliżu Orlen Areny. Reżyserii i produkcji podjęli się Mateusz Erdmann i Michał Więckowski.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE