Reklama

Znowu są wakacje! Uczniowie żegnają rok szkolny

Opublikowano:
Autor:

Znowu są wakacje! Uczniowie żegnają rok szkolny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podręczniki do szafki, a plecaki w kąt. To oczywiście oznacza oficjalne rozpoczęcie tegorocznych wakacji. Dziś uczniowie płockich szkół odbierają świadectwa i dziękują swoich wychowawcom i nauczycielom za miesiące ciężkiej pracy. Nadszedł więc czas na zasłużony, dwumiesięczny odpoczynek.

Podręczniki do szafki, a plecaki w kąt. To oczywiście oznacza oficjalne rozpoczęcie tegorocznych wakacji. Dziś uczniowie płockich szkół odbierają świadectwa i dziękują swoich wychowawcom i nauczycielom za miesiące ciężkiej pracy. Nadszedł więc czas na zasłużony, dwumiesięczny odpoczynek.

W Płocku rok szkolny pożegnało prawie 20 tysięcy dzieci i młodzieży oraz blisko 2,5 tysiąca nauczycieli. Podczas uroczystości w płockich szkołach nie zabrakło wzruszeń, zwłaszcza wśród uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i wygaszanych gimnazjów. Było jednak przede wszystkim radośnie, bo przecież zaczynają się wakacje.

- Niech będzie to beztroski, ale i bezpieczny czas pełen radości, szczęścia i przygód - napisał na swoim Facebooku prezydent Andrzej Nowakowski.

Redakcja Portalu Płocku również życzy wszystkim uczniom udanej laby!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE