Reklama

"Znowu nie działa sygnalizacja na skrzyżowaniu!"

Opublikowano:
Autor:

"Znowu nie działa sygnalizacja na skrzyżowaniu!" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zdenerwowany kierowca alarmuje naszą redakcję: "Przez niedziałające sygnalizacje jest chaos komunikacyjny!". Wyjaśniamy w ratuszu.

Zdenerwowany kierowca alarmuje naszą redakcję: "Przez niedziałające sygnalizacje jest chaos komunikacyjny!" Wyjaśniamy w ratuszu.

Jak się okazuje w poniedziałek po raz kolejny nie działała  sygnalizacja na skrzyżowaniu ul. Bielskiej i Tysiąclecia, co zdezorganizowało ruch na tym odcinku. Nie działała też sygnalizacja na skrzyżowaniu ul. Przemysłowej, Bielskiej i Narodowych Sił Zbrojnych i na ul. Mickiewicza z ul. Kochanowskiego. O sprawę pytamy w ratuszu.

- W przypadku sygnalizacji na skrzyżowaniach ulic Bielska-Mickiewicza-Obrońców Płocka miało to związek z trwającą inwestycją - budową drogi rowerowej - wyjaśnia Konrad Kozłowski z zespołu współpracy z mediami UMP. - Trwały prace związane z przełączeniem sygnalizacji pod nową automatykę i sterowniki. Wczoraj w godzinach wieczornych sygnalizacje już działały na nowych sterownikach. 

Podobnie jest w przypadku skrzyżowania ul. Mickiewicza z Kochanowskiego, gdzie w związku z przebudową drogi na potrzeby drogi rowerowej trwa instalacja nowych sygnalizatorów. Prace, a w związku z tym przywrócenie sygnalizacji świetlnej na tym odcinku, potrwają od półtora do dwóch tygodni.

Kolejny problem, który zasygnalizował Czytelnik to awaria sygnalizatorów na skrzyżowaniu ulic NSZ-Przemysłowa.

- Wczoraj doszło do awarii, która była wywołana opadami deszczu. Jeszcze tego samego dnia naprawiliśmy usterkę, ale dzisiaj nastąpiła awaria kabla i nie działał jeden sygnalizator. W związku z tym zostały wyłączone wszystkie urządzenia na czas naprawy. Do pół godziny wszystko powinno wrócić do normy - zapewnił Kozłowski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE