Reklama

Znów grasują włamywacze. Zacznijmy korzystać z domofonu!

Opublikowano:
Autor:

Znów grasują włamywacze. Zacznijmy korzystać z domofonu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Choć w większości bloków są domofony, nie chronią one najwyraźniej przed złodziejami, skoro ciągle słychać o kolejnych włamaniach. Najwyższy czas, by zacząć korzystać z tego wynalazku!

Choć w większości bloków są domofony, nie chronią one najwyraźniej przed złodziejami, skoro ciągle słychać o kolejnych włamaniach. Najwyższy czas, by zacząć korzystać z tego wynalazku!

Do wszystkich opisywanych włamań i kradzieży doszło 2 listopada - część okradzionych osób zgłosiła się na policję jeszcze tego samego dnia, a część - nazajutrz.

Złodzieje grasowali w mieszkaniach bloków przy Jesiennej i Piaska. W tym pierwszym ukradli biżuterię i pieniądze (wartość strat to ok. 6,7 tys. zł). Z kolei przy Piaska splądrowali dwa mieszkania - również tam ich łupem padły pieniądze i biżuteria o łącznej wartości aż 26 tysięcy złotych. 

[ZT]10891[/ZT]

Do przestępstwa doszło również w miejscowości Leszczyn Księży w gminie Bielsk. Tam złodzieje włamali się do zbiorników paliwa maszyn drogowych i ukradli 140 litrów paliwa (wartość strat ok. 760 zł). Z kolei w sklepie odzieżowym przy Tysiąclecia ktoś ukradł aż 17 par spodni wartych ok. 1,8 tys. zł.

Poza tym minione dwie doby przebiegały spokojnie. Nie było innych poważniejszych  zdarzeń kryminalnych, a na drogach nie wydarzył się żaden wypadek.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE