Reklama

Zniknęły słodycze za 140 tysięcy zł

Opublikowano:
Autor:

Zniknęły słodycze za 140 tysięcy zł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilogramami łakoci obłowili się złodzieje, którzy ukradli naczepę z parkingu. Jakimi jeszcze sprawami zajmowali się minionej dobry płoccy policjanci?

Kilogramami łakoci obłowili się złodzieje, którzy ukradli naczepę z parkingu. Jakimi jeszcze sprawami zajmowali się minionej dobry płoccy policjanci?

Rzecznik policji Krzysztof Piasek ma dobre wiadomości, jeśli chodzi o minioną dobę na drogach. Policjanci nie odnotowali bowiem żadnego wypadku, a kolizji naliczyli pięć, wszystkie w Płocku.  W Łęgu Probostwie w gminie Drobin mundurowi zatrzymali jednego pijanego kierowcę.

Nieco gorzej wygląda dobowy bilans, jeśli chodzi o sprawy kryminalne. Wśród poważniejszych zdarzeń z minionej doby rzecznik wymienia włamanie do domu w Chudzynku w gminie Drobin. Nieznani sprawcy ukradli stamtąd m.in. konsolę do gier i biżuterię, w sumie straty oszacowano na ok. 3 tys. zł.

Jeszcze bardziej obłowili się złodzieje, którzy ukradli naczepę z parkingu przy Bielskiej. Naczepa stała bez ciągnika siodłowego na nieutwardzonym parkingu. W środku były słodycze o wartości ok. 140 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE