Reklama

Znane marki mogą zniknąć ze sklepowych półek

Opublikowano:
Autor:

Znane marki mogą zniknąć ze sklepowych półek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dotychczas w sklepach sieci Kaufland były dostępne produkty międzynarodowej grupy Unilever, która posiada w sumie 400 rożnych marek na świecie. Jak informuje "Puls Biznesu", te mogą zniknąć ze sklepowych półek z powodu konfliktu.

Dotychczas w sklepach sieci Kaufland były dostępne produkty międzynarodowej grupy Unilever, która posiada w sumie 400 rożnych marek na świecie. Jak informuje "Puls Biznesu", te mogą zniknąć ze sklepowych półek z powodu konfliktu.

Niemiecka sieć nie zaakceptowała wyższych cen wprowadzonych przez Unilever. Do "drastycznej" podwyżki miało dojść bez żadnego uzgodnienia, stąd decyzja o wstrzymaniu zakupu produktów aż do odwołania. Uznano, że oferta sieci Kaufland jest na tyle różnorodna w produkty znanych, jak i własnych marek, że w dalszym ciągu sklepy będą dysponowały atrakcyjną ofertą alternatywną. Kaufland miałby wstrzymać dostawy do Polski, Czech, Słowacji, Chorwacji i Bułgarii.

W ofercie Unilever są takie marki, jak m.in. Knorr, Lipton, Dove, Domestos, Axe, Amino, Algida, Delma, Flora, Saga, Cif, Rexona, Signal, Timotei, Magnum, Hellmanns, Carte Dor, Lux. Nie wiadomo jeszcze, czy znikną wszystkie marki, czy część z szerokiej gamy produktów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE