Reklama

Znana wokalistka wystąpi w Orlen Arenie

Opublikowano:
Autor:

Znana wokalistka wystąpi w Orlen Arenie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Współpracowała z zespołem Budka Suflera, nagrała wiele przebojów: „Tyle samo prawd ile kłamstw”, „Wszystko czego dziś chcę” „Jestem twoim grzechem”, „Karmazynowa noc”, cenzura blokowała przez jedenaście lat wydanie jednego z jej albumów, aż wreszcie wyjechała z kraju. Po powrocie Izabela Trojanowska nadal nie daje o sobie zapomnieć słuchaczom. Wokalistki posłuchamy w sobotę na Płockich Targach Seniora.

Współpracowała z zespołem Budka Suflera, nagrała wiele przebojów: „Tyle samo prawd ile kłamstw”, „Wszystko czego dziś chcę” „Jestem twoim grzechem”, „Karmazynowa noc”, cenzura blokowała przez jedenaście lat wydanie jednego z jej albumów, aż wreszcie wyjechała z kraju. Po powrocie Izabela Trojanowska nadal nie daje o sobie zapomnieć słuchaczom. Wokalistki posłuchamy w sobotę na Płockich Targach Seniora.  

Już w najbliższą sobotę, 7 października kolejna edycja Płockich Targów Seniora w Orlen Arenie. Pomimo nazwy, na tej imprezie każdy znajdzie coś dla siebie i co roku bawi się na niej mnóstwo płocczan w każdym wieku. Ponownie będzie można odwiedzić wystawców w różnych strefach tematycznych: profilaktyki, zdrowej żywności i suplementacji, piękna i urody, gastronomii i rozrywki (od godz. 12.00 do 18.00).

Stałym punktem programu są występy. W tym roku swoje umiejętności taneczne, wokalne i muzyczne zaprezentują zespoły Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Trzecia Młodość", Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Zarząd Okręgowy w Płocku oraz zespoły Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku. Można liczyć na występ naszego znakomitego chóru Vox Singers z Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Odbędą się także pokazy Tai-Chi, pierwszej pomocy oraz pokazy samoobrony. Podczas Targów odbywać się będą losowania upominków przygotowanych przez wystawców. 

Tuż po zakończeniu części wystawienniczej czas na koncert piosenkarki Izabeli Trojanowskiej z zespołem. Lepiej nie wychodzić z Orlen Areny od razu po koncercie. Na koniec zaplanowano potańcówkę. O dobrą zabawę roztańczonych płocczan zadba zespół Rockers.

Fot. Materiał promocyjny / UMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE