Reklama

Znamy wykonawcę "Dołka" przy ul. Miodowej

Opublikowano:
Autor:

Znamy wykonawcę "Dołka" przy ul. Miodowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Popularny "Dołek" ma zmienić się nie do poznania. Właśnie został wyłoniony wykonawca.

Popularny "Dołek" ma zmienić się nie do poznania. Właśnie został wyłoniony wykonawca.

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS w Płocku, właśnie poinformował, że w wyniku przetargu na modernizację kompleksu lokali użytkowych przy ulicy Miodowej 8 została wybrana oferta firmy “EURODOM” Jarosław Dąbkowski,  która uzyskała w kryteriach oceny ofert łączny wynik 91,97 punktów. Kwota jaką zaproponował wykonawca to 3 mln 677 tys. zł brutto (2 mln 999 tys. zł netto). Dał także pięć lat gwarancji i o cztery tygodnie skrócony czas realizacji.

Wybudowany na przełomie lat 60. i 70-tych na osiedlu Miodowa "Dołek" doczeka się kompleksowego remontu. Do lokalu po restauracji "Magnolia" zostanie dobudowany taras, pojawią się rampy dla osób niepełnosprawnych i winda w centralnym punkcie obiektu. Przebudowana zostanie także kanalizacja deszczowa, zamontowany będzie monitoring. Powstaną też ławki, na których będzie można usiąść i wypocząć. 

Potencjalni wykonawcy swoje oferty mogli składać do 5 lutego do godziny 10:00. Planowo inwestycja ma zakończyć się najpóźniej do 15 listopada 2018 roku.

Więcej informacji tutaj

[ZT]17796[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE