Reklama

Znamy projekty do budżetu. Oto osiedlowe

Opublikowano:
Autor:

Znamy projekty do budżetu. Oto osiedlowe - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgodnie z zapowiedziami zakończyła się weryfikacja formalnoprawna projektów zgłoszonych do trzeciej edycji budżetu obywatelskiego. Poznajcie projekty osiedlowe.

Zgodnie z zapowiedziami zakończyła się weryfikacja formalnoprawna projektów zgłoszonych do trzeciej edycji budżetu obywatelskiego. Poznajcie projekty osiedlowe.

Tym razem przewidziane do wydania 5 mln zł podzielono na projekt ogólnomiejski (800 tys. zł) oraz zwycięskie projekty osiedlowe (po 200 tys. zł). Zobaczcie, jakie pomysły dotyczące poszczególnych osiedli zostały zgłoszone do III edycji budżetu obywatelskiego.

PROJEKTY OSIEDLOWE zweryfikowane POZYTYWNIE:

osiedle Borowiczki

Projekt nr 25Budowa ronda Korczaka-Pocztowa-Harcerska; Lokalizacja: skrzyżowanie ulic Korczaka-Pocztowa-Harcerska

Opis: W ramach projektu przebudowane zostanie skrzyżowanie ulic Korczaka-Pocztowa-Harcerska. W miejscu dzisiejszego bardzo niebezpiecznego rozwiązania powstanie małe rondo, które w sposób znakomity przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa na tym skrzyżowaniu. Skrzyżowanie to codziennie przekraczają setki płocczan, niestety dzisiejszy układ ulic powoduje, iż niejednokrotnie dochodziło na nim do kolizji drogowych. Teraz chcemy to zmienić.

Koszt: 150 000 zł

Projekt nr 58Oświetlenie uliczne; Lokalizacja: Osiedle Borowiczki, ul. Powiśle

Opis: Wykonanie oświetlenia ulicznego – ul. Powiśle od strony wału przeciwpowodziowego – lampy solarne sztuk 4 ze słupami.

Koszt: 110 000 zł

 

osiedle Ciechomice

Projekt nr 32Plac zabaw;  Lokalizacja: ul. Browarna

Opis: Plac zabaw zlokalizowany przy dawnym dworku w Ciechomicach, wśród drzew i krzewów z pięknym widokiem na Pradolinę Wisły.

Koszt: 200 000 zł

 

osiedle Dobrzyńska

Projekt nr 7Remont chodników; Lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 17 ul. Słodowa-Skłodowskiej-Kredytowa-Kobylińskiego

Opis: Wymiana chodników na całej długości od SP nr 17 ulice: Słodowa-Skłodowskiej-Kredytowa do ul. Kobylińskiego. Ze względu na zły stan chodników ich wymiana jest konieczna.

Koszt: 200 000 zł

Projekt nr 62Upiększenie Osiedla Dobrzyńska; Lokalizacja: osiedle Dobrzyńska

Opis: Projekt zakłada wymianę chodników, terenu zielonego na łuku Dobrzyńska 2 i ul. Kobylińskiego, wymianę schodów, usunięcia 7 drzew, które zasłaniają okna mieszkańcom bloku przy ul. Dobrzyńskiej 2. Wymiana schodów i przeniesienie dróżki za blokiem.

Koszt: 200 000 zł

 

osiedle Dworcowa

Projekt nr 43Czyste osiedle; Lokalizacja: ul. Obrońców Płocka 1920, Salezjańska, 11 Listopada, Reja, Lasockiego

Opis: Zakup 20 koszy na śmieci oraz 10 koszy na psie odchody i rozstawienie ich na terenie osiedla wzdłuż ulic Obrońców Płocka 1920, Salezjańskiej, 11 Listopada, Reja, Lasockiego oraz miejscowych skwerach.

Koszt: 10 100 zł

Projekt nr 46Remont chodników wzdłuż ulic: Salezjańska, M.Reja, I. Lasockiego; Lokalizacja: ulica Salezjańska, M. Reja, I. Lasockiego

Opis: Projekt zakłada remont chodników wzdłuż ulic: Salezjańska, M.Reja, I. Lasockiego.

Koszt: 276 000 zł

 

osiedle Góry

Projekt nr 23Poprawa infrastruktury sportowej w Szkole Podstawowej Nr 15 im. św. Franciszka z Asyżu w Płocku; Lokalizacja: Płock, ul. Przyszkolna 22

Opis: Projekt infrastruktury sportowej w Szkole Podstawowej Nr 15 im. św. Franciszka z Asyżu zakłada wykonanie modernizacji istniejącej szkolnej hali sportowej obejmującej m.in. remont hali, wymianę zniszczonego parkietu, wymianę wyposażenia hali oraz doposażenie szkoły w nowy sprzęt sportowy.

Koszt: 165 000 zł

 

osiedle Kochanowskiego

Projekt nr 6Plac zabaw na Stadionie Miejskim; Lokalizacja: Stadion miejski przy ul. Sportowej

Opis: Przebudowa istniejącego placu zabaw wraz z wymianą urządzeń zabawowych i realizacją nawierzchni bezpiecznej na terenie Stadionu Miejskiego przy ul. Sportowej.

Koszt: 200 000 zł

Projekt nr 39 Rodzinny plac zabaw; Lokalizacja: ul. Obrońców Westerplatte 5/1, dz. nr 147/28

Opis: Projekt obejmuje rozbudowę już istniejącego placu zabaw dla dzieci. Rozbudowa ta musiałaby polegać na zainstalowaniu dodatkowych urządzeń do ćwiczeń siłowych i gimnastycznych dla pozostałych kategorii wiekowych.

Koszt: 120 700 zł

Projekt nr 66Doświetlenie ul. Obrońców Westerplatte; Lokalizacja: Płock, os. Kochanowskiego

Opis: Celem projektu jest podwyższenie bezpieczeństwa mieszkańców ul. Obrońców Westerplatte na Osiedlu Kochanowskiego oraz podwyższenie standardu zycia poprzez montaż kamery i przyłączenie ich do monitoringu miejskiego, postawienie lamp osiedlowych przy budynku mieszkalnych Obrońców Westerplatte 4, 6, 8 i 10 od wewnętrznej strony ulicy, pozbawionej dotychczas oświetlenia.

Koszt: 100 000 zł

Projekt nr 71Modernizacja boisk wielofunkcyjnych przy Szkole Podstawowej nr 11 w Płocku; Lokalizacja: Szkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym nr 11, ul. Kochanowskiego 11

Opis: Przy Szkole Podstawowej nr 11 znajdują się dwa boiska wielofunkcyjne. Projekt zakłada wymianę nawierzchni akrylowej na nawierzchnię poliuretanową (w przypadku boiska większego). Proces wymiany będzie polegał na sfrezowaniu obecnej nawierzchni, wyrównaniu asfaltobetonu i położeniu nowej warstwy nawierzchni poliuretanowej. Wymiany wymagają bramki. Do uzupełnienia jest również siatka w piłkochwytach.

Koszt: 200 000 zł

 

osiedle Kolegialna

Projekt nr 4Stała ekspozycja wystawowa prezentująca dorobek twórczy Franciszki i Stefana Themersonów; Lokalizacja: Aleja Themersonów, ekspozycja na murach więzienia (vis a vis basenu)

Opis: Projekt ma na celu zaprezentowanie sylwetki i dorobku twórczego rodziny Themersonów. Na wystawie będą eksponowane dzieła wybitnego płocczanina Stefana Themersona i jego żony Franciszki.

Koszt: 200 000 zł

Projekt nr 70 Zagospodarowanie Placu Obrońców Warszawy; Lokalizacja: Plac Obrońców Warszawy

Opis: Projekt zakłada zorganizowanie otwartego konkursu urbanistyczno-architektonicznego na zagospodarowanie Placu Obrońców Warszawy – zaniedbanego i niszczejącego miejsca, jednego z kluczowych dla historii Płocka. Rozstrzygnięcie sporu czy to ma być: Park Krajobrazowy, Park Angielski czy Plac Ogólnomiejski.

Koszt: 200 000 zł

 

osiedle Łukasiewicza

Projekt nr 15Ścieżka zdrowia; Lokalizacja: na terenie należącym do Gminy nr 5 w Płocku

Opis: Ścieżka zdrowia na terenie Gminy nr 5 składać się będzie ze stacji do ćwiczeń ogólnorozwojowych, stołu do tenisa i do gry w warcaby, bieżni zapętlonej dookoła placu, zasadzonych drzew i krzewów, które w przyszłości będą dawały cień i gwarantowały optymalne warunki do ćwiczeń oraz ławek, dających możliwości odpoczynku po wysiłku.

Koszt: 158 000 zł

Projekt nr 18Bezpieczne i przyjazne osiedle; Lokalizacja: os. Łukasiewicza

Opis: Projekt podzielony jest na dwie części: bezpieczne osiedle Łukasiewicza (montaż kamer i oświetlenia) oraz przyjazne osiedle Łukasiewicza (budowa mini-skweru).

Koszt: 200 000 zł

 

osiedle Podolszyce Południe

Projekt nr 30Niezbędnik sąsiedzki; Lokalizacja: Tereny należące do Gminy Miasto Płock na całym osiedlu Podolszyce Południe

Opis: Niezbędnik sąsiedzki, jak sama nazwa wskazuje, zawiera niezbędne elementy wyposażenia osiedla niezbędne do zacieśnienia więzi sąsiedzkich. W ramach niezbędnika proponujemy ustawienie na terenie całego osiedla 25 zestawów w skład których będą wchodzić: wygodne nowoczesne wykonane w systemie anty-wandal 2 ławki, śmietniczka, stojak na rower oraz stolik przystosowany do rozgrywania gier planszowych.

Koszt: 100 000 zł

Projekt nr 51Remont boiska osiedlowego; Lokalizacja: Osiedle Podolszyce Południe

Opis: Wybudowany 10 lat temu zespól boisk znajdujący się na terenie osiedla znajduje się aktualnie w opłakanym stanie. Sztuczna nawierzchnia boisk wymaga naprawy. Projekt przewiduje przygotowanie dokumentacji, przeprowadzenie ekspertyz niezbędnych do przeprowadzenia remontu całego kompleksu oraz remont boiska wielofunkcyjnego – do koszykówki i siatkówki o łącznej powierzchni 704 m2.

Koszt: 161 678 zł

 

osiedle Podolszyce Północ

Projekt nr 14Pachołki na rowery przy blokach; Lokalizacja: Podolszyce Północ

Opis: Wybudowanie stanowisk na rowery na ulicy, coś podobnego jak siłownie w parkach.

Koszt: 9 100 zł

Projekt nr 22Projekt ulicy Boryszewskiej; Lokalizacja: ulica Boryszewska

Opis: Walczymy o realizację projektu budowlanego dla ulicy Boryszewskiej. Tereny wokół ulicy stają się z roku na rok coraz bardziej atrakcyjne. Obecnie realizowane jest duże osiedle mieszkaniowe, ilość mieszkańców korzystających z ulicy zwiększa się praktycznie z dnia na dzień. Stan techniczny ulicy jest jednak opłakany. Brak chodników, ścieżek rowerowych, odwodnienia. Istniejąca jezdnia co jakiś czas bardziej przypomina ser szwajcarski niż jezdnię po której da się jeździć. Chcemy aby wykonanie projektu stało się impulsem do realizacji inwestycji w najbliższym czasie.

Koszt: 150 000 – 200 000 zł

Projekt nr 24Budowa parkingu przy Szkole Podstawowej Nr 23; Lokalizacja: ul. Walecznych

Opis: Projekt zakłada realizację parkingu na ok. 25 pojazdów osobowych wraz z miejscem dla autobusu wycieczkowego przed Szkolą Podstawową Nr 23. W chwili obecnej z uwagi na umiejscowienie szkoły wewnątrz dużego osiedla mieszkaniowego poranne zaparkowanie pod szkolą graniczy z cudem stąd pomysł na wykonanie parkingu, który od wielu lat przewidziany jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego i oznaczony jako 3KS.

Koszt: 190 000 zł

Projekt nr 48Murowany budynek socjalny z toaletami; Lokalizacja: Park Północny

Opis: Murowany budynek socjalny z przeznaczeniem na toalety, pomieszczeniem dla matek z dzieckiem do przewijania oraz z punktem pierwszej pomocy doraźnej. Projekt usprawni i poprawi warunki sanitarne, poprawi i zaspokoi potrzeby mieszkańców jak i gości korzystających z atrakcji w Parku Północnym.

Koszt: 156 120,67 zł

 

osiedle Pradolina Wisły

Projekt nr 2Utwardzenie ul. Nizinnej od nr 2 do 45 w Płocku nawierzchnią asfaltową; Lokalizacja: ul. Nizinna od nr 2 do 45

Opis: Celem projektu jest poprawa warunków dojazdu oraz wzrost zadowolenia społecznego mieszkańców ulicy Nizinnej poprzez wykonanie utwardzenia nawierzchnią asfaltową ok. 2000 m drogi gruntowej tejże ulicy od numeru 2 do 45, a szczególnie ułatwienie mieszkańcom możliwości swobodnego poruszania się.

Koszt: do 200 000 zł

 

osiedle Radziwie;

Projekt nr 21Ścieżka rowerowa łącząca Góry z Radziwiem

Lokalizacja: ul. Krakówka, ul. Dobrzykowska, ul. Wąska

Ścieżka rowerowa umożliwiająca swobodne poruszanie się rowerem z Osiedla Góry poprzez Osiedle Radziwie. Dzięki tej ścieżce będzie można swobodnie dotrzeć do prawobrzeżnej części Płocka. Trasa będzie prowadzić przez ulice: Krakówka, Dobrzykowska, Wąska, wał wiślany – most Solidarności.

Koszt: 200 000 zł

Projekt nr 40Modernizacja, ulepszenie skateparku; Lokalizacja: Park Gromadzki, ul. Zielona 40

Opis: Modernizacja skateparku, polegająca na zmianie ustawienia istniejących elementów, umożliwi ich właściwe używanie oraz zminimalizuje ewentualne kolizje jego użytkowników. Ulepszenie go to stworzenie zestawu dla zaawansowanych poprzez zakup nowych elementów i przestawienie niewykorzystywanego quarter’a. Powstanie oryginalny, w naturalnym terenie obiekt pozwalający na jazdę na różnych poziomach trudności.

Koszt: 200 000 zł

 

osiedle Skarpa

Projekt nr 19LAS SKARPAS; Lokalizacja: teren wokół boiska na ul. Norwida – Asnyka

Opis: Zlecenie projektu oraz wykonanie skweru do wypoczynku o charakterze rodzinnym.

Koszt: 200 000 zł

Projekt nr 68Droga rowerowa od Ronda im. Grabskiego na Skarpie do nowego Ronda na Winiarach; Lokalizacja: wzdłuż ulicy Dobrzyńskiej

Opis: Projekt polega na połączeniu osiedli Skarpa i Winiary drogą rowerową wzdłuż ulicy Dobrzyńskiej. Celem projektu jest poprawa komfortu jazdy oraz bezpieczeństwa rowerzystów poruszających się wymienionym odcinkiem ulicy. Projekt pozwoli na rowerowe skomunikowanie osiedla Winiary z pozostałą częścią miasta.

Koszt: 150 000 zł

 

osiedle Stare Miasto

Projekt nr 27Nie kuweta a toaleta dla Starego Rynku; Lokalizacja: Stary Rynek

Opis: W ramach projektu wykonana byłaby ogólnodostępna, bezobsługowa toaleta miejska. Dziś na Starym Rynku, najbardziej reprezentacyjnej części miasta, ustawione są toalety typu TOI TOI o wątpliwych walorach widokowych, pomijając już walory zapachowe. Nowa stylizowana, pasująca do otoczenia a przede wszystkim wkomponowana w otoczenie (w otoczeniu drzew). Toaleta raz na zawsze pozwoli nam przestać się wstydzić.

Koszt: 100 000 zł

 

osiedle Trzepowo

Projekt nr 64Wymiana chodnika wzdłuż ul. Krzywej

Opis: Projekt zakłada całkowite usunięcie płyt betonowych i ułożenie nowego chodnika z polbruku wraz z obrzeżami. Szerokość chodnika to 1,5 m.

Koszt: 100 000 zł

 

osiedle Zielony Jar

Projekt nr 34 Brakujący chodnik „Batalionu Parasol”; Lokalizacja: Zielony Jar

Koszt: 168 099,92 zł

 

W przypadku osiedli: Imielnica, Międzytorze, Tysiąclecia, Winiary i Wyszogrodzka brakuje projektów.

 

PROJEKTY OSIEDLOWE zweryfikowane NEGATYWNIE:

Projekt nr 5Rowerem na Parcele

Lokalizacja: os. Imielnica, wzdłuż ul. Wyszogrodzka

Opis: Projekt ten zakłada budowę ścieżki rowerowej od ulicy Harcerskiej w stronę osiedla Parcele wzdłuż ulicy Wyszogrodzkiej po jej prawej stronie. Długość ścieżki rowerowej wynosiłaby 850 metrów. Ścieżka zaczynała przy przejściu dla pieszych na ulicy Harcerskiej, a kończyłaby się na początku osiedla Parcele. Taka inwestycja zdecydowanie przyczyni się do bezpiecznego podróżowania po płockich ulicach, a także poprawi bezpieczeństwo rowerzystów i przechodniów.

Uzasadnienie negatywnej oceny: Koszty realizacji tego projektu oszacowano na ok. 340 000 zł, a projekt osiedlowy nie może przekroczyć kwoty 200 000 zł.

Projekt nr 26Ulica Bielska – Nieruchomości

Lokalizacja: os. Stare Miasto, Pierzeja zachodnia ul. Bielskiej od Młyna do Piekarni

Opis: Rozpoznanie stanu prawnego i technicznego obecnych nieruchomości na zachód od ul. Bielskiej i propozycja ich dalszego przeznaczenia i wykorzystania.

Uzasadnienie negatywnej oceny:. Analizowany teren obejmuje 19 nieruchomości, z których 5 stanowi własność Gminy Miasto Płock, a pozostałe są własnością osób fizycznych. W związku z powyższym w celu przeprowadzenia kompleksowego badania stanu prawnego i technicznego wskazanego we wniosku obszaru Gmina musiałaby ingerować w sferę uprawnień właścicielskich, ściśle chronioną prawem. Przewidywane wysokie koszty sporządzenia pełnej analizy formalno-prawnej oraz opisu technicznego nieruchomości wykluczają możliwość inwestowania na terenie nie będącym własnością Gminy. Działania takie mogą zostać podjęte dopiero po nabyciu przez Gminę wskazanych nieruchomości, co jest procesem długotrwałym i niezwykle kosztownym.

Projekt nr 42Centrum edukacyjno-rehabilitacyjne seniora „50+”

Lokalizacja: os. Dworcowa, była przychodnia zdrowia na ul. Reja 15/3

Opis: Centrum edukacyjno-rehabilitacyjne „50+” ma służyć seniorom – mieszkańcom osiedla Dworcowa. Obiekt powinien być podzielony na trzy części: edukacyjna – sala komputerowa, sala gimnastyczna do ćwiczeń rehabilitacyjnych i ogólnorozwojowych oraz sala do spotkań z wydzielonym aneksem kuchennym i kącikiem do zabaw dla dzieci.

Uzasadnienie negatywnej oceny: Uzasadnienie: Nieruchomość zabudowana przy ul. Reja 15/3 w Płocku, w której zgodnie z projektem miałoby mieścić się Centrum edukacyjno-rehabilitacyjne seniora „50+” nie stanowi mienia Gminy Miasto Płock. Właścicielem nieruchomości jest Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp z o.o. z siedzibą w Płocku, ul. Kościuszki 28.


Projekt nr 44Budowa chodnika przy ul. 11 Listopada

Lokalizacja: os. Dworcowa, ul. 11 Listopada

Opis: Budowa chodnika przy ul. 11 Listopada w miejsce wydeptanej ścieżki (od stołu pingpongowego do ulicy) pod skwer między blokami o nr 11, 11a, 12, 12a i 5.

Uzasadnienie negatywnej oceny: Uzasadnienie: Projekt zakłada budowę chodnika na gruntach MSM i wspólnoty mieszkaniowej.


Projekt nr 45 Rewitalizacja skweru przy ul. Obrońców Płocka 1920 r.

Lokalizacja: os. Dworcowa, ul. Obrońców Płocka 1920 r. 5

Opis: Zagospodarowanie małego skwerku przy ul. Obrońców Płocka 1920 r. 5 między blokiem, a Gościńcem Płock. Obejmuje: budowę chodnika, postawienie ławki od strony bloku, postawienie przy chodniku kosza na śmieci i psie nieczystości, urządzenie „siłowni pod chmurką”, ogrodzenie i stworzenie małego wybiegu dla psów.

Uzasadnienie negatywnej oceny: Uzasadnienie: Realizacja projektu – wykonanie skweru obejmuje działki nie będące własnością Gminy Miasto Płock.


Projekt nr 49Zabytkowa Kamienica

Lokalizacja: os. Stare Miasto, Płock, ul. Zduńska 10

Opis: Projekt zakłada odnowienie elewacji, klatki schodowej i strychu okazałej kamienicy, w której żył i tworzył naukowe projekty dla miasta i regionu Jan Jakub Chojnacki, prezes TNP.

Uzasadnienie negatywnej oceny: Budynek należy do osoby/osób prywatnych. Obiekt nie spełnia kryteriów podanych z Zarządzeniu nr 4621/2014 Prezydenta Miasta Płocka par. 2 ust. 4 pkt 1 i 4.


Projekt nr 50Wielofunkcyjne boisko z miejscem do rekreacji

Lokalizacja: Podolszyce Północ – przy górce saneczkowej

Opis: Projekt ten zakłada budowę boiska o powierzchni 5 tys. m2 z dwoma bramkami 7m x 2,5m (z łapaczami piłek), wraz z 3 wiatami oraz ławkami. Z jednej strony z oświetleniem, z boku bieżnia. Boisko z przeznaczeniem w okresie zimowym na lodowisko. Dookoła boiska siłownia pod chmurką.

Uzasadnienie negatywnej oceny: Podano zbyt niskie koszty realizacji całego projektu. Po dokonaniu ich weryfikacji wykonanie boiska oszacowano na 669 750 zł.


Projekt nr 54 Modernizacja ulicy i parkingów pomiędzy blokami

Lokalizacja: os. Podolszyce Południowe, ul. Czwartaków 4,2, Jana Pawła 11, Generała Grzmot – Skotnickiego

Opis: Projekt zakłada zastąpienie zdewastowanej nawierzchni ulicy, ułożenie kostki brukowej dla miejsc parkingowych oraz ułożenie nowych chodników, poczynając od wjazdu ulicą Grzmota-Skotnickiego pomiędzy blokami Czwartaków aż do wyjazdu przy Polo Markecie.

Uzasadnienie negatywnej oceny: Teren objęty projektem zlokalizowany jest na działce, która nie jest własnością Gminy Miasto Płock i nie znajduje się w jej zarządzie.


Projekt nr 57Świetlica z „Mini Parkiem” aktywności fizycznej

Lokalizacja: os. Pradolina Wisły, Płock ul. Tokarska 29

Opis: Założeniem projektu jest umożliwienie mieszkańcom drugiej części Osiedla „Pradolina Wisły” przy ul. Tokarskiej 29 możliwości aktywnej formy spędzenia wolnego czasu, zadbanie o kondycję i zdrowie nie tylko młodzieży, dzieci ale także osób starszych. Organizowanie wspólnych spotkań w celu umocnienia więzi sąsiedzkiej.

Uzasadnienie negatywnej oceny: Działka o nr ew. 211 wraz z budynkiem na niej zlokalizowanym przy ul. Tokarskiej 29 na dzień oceny zgłoszonego projektu dot. Świetlicy z „Mini Parkiem” stanowi własność Gminy Gąbin.


Projekt nr 65Budowa fontanny przy ul. Zielonej

Lokalizacja: os. Radziwie, teren Placu Sportowo – Rekreacyjnego przy ul. Zielonej lub bezpośrednio przy placu

Opis: Projekt obejmuje wykonanie fontanny z natryskiem od dołu i oświetleniem. Woda powinna tryskać od dołu w zaprogramowanej sekwencji. Na teren fontanny będzie można wchodzić. Realizacja pozwoli na wyśmienitą zabawę dzieci korzystających z placu w upalne letnie dni.

Uzasadnienie negatywnej oceny: Szacowana wartość inwestycji – 428 745 zł – przewyższa kwotę 200 000 zł przeznaczoną dla projektu osiedlowego.


Projekt nr 72Parking osiedlowy dla mieszkańców i pracowników

Lokalizacja: os. Dworcowa, działka miasta Płocka nr 7-642 przy ul. Otolińskiej 17F

Opis: Parking osiedlowy dla mieszkańców osiedla z bloków bez miejsc postojowych: Otolińska 15 i Otolińska 19 oraz pracowników Levisa i klientów Straży Miejskiej (ul. Otolińska 10). Wjazd na parking po rozbudowie ul. Otolińska II jest już gotowy.

Uzasadnienie negatywnej oceny: Proponowana inwestycja nie spełnia kryterium związanego z kosztami zadania osiedlowego. Projekt został znacząco niedoszacowany cenowo.

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE