Reklama

Znamy pierwszych wykonawców Audioriver

Opublikowano:
Autor:

Znamy pierwszych wykonawców Audioriver - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejna, jubileuszowa edycja festiwalu przypadnie na 24-26 lipca przyszłego roku. To jeszcze szmat czasu, ale już teraz można sobie tę datę zapisać w kalendarzu, podobnie jak wypisać obok pierwszych wykonawców.

Kolejna, jubileuszowa edycja festiwalu przypadnie na 24-26 lipca przyszłego roku. To jeszcze szmat czasu, ale już teraz można sobie tę datę zapisać w kalendarzu, podobnie jak wypisać obok pierwszych wykonawców.

Z okazji jubileuszowej, 10. edycji imprezy, która w zeszłym roku przyciągnęła na płocką plażę aż 25 tys. fanów, już udostępniono do sprzedaży kolekcjonerskie karnety. Prawdopodobnie bilety na festiwal pojawią się także przy okazji 23. wielkiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Organizatorzy postanowili ogłosić już przed świętami pierwszych artystów. Za siedem miesięcy z poszczególnych scen usłyszmy m. in. Noisię, jako reprezentanta drum & bass, Simian Mobile Disco (dj set), techno berlińskich klubów, jakie przywiezie na płocka plażę Ben Klock, Tale Of Us, Fur Coat i debiutanckie Kalipo live. - Tale Of Us i Ben Klock zajęli odpowiednio drugie i szóste miejsce w zestawieniu najlepszych DJ-ów roku 2014 wg czytelników największego międzynarodowego serwisu poświęconego muzyce elektronicznej, Residentadvisor.net. Żadnej z tych postaci bardziej przybliżać nie trzeba – zachwala biuro prasowe Audioriver.

Czytaj też:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE