Reklama

Znamy już datę Audioriver 2015

Opublikowano:
Autor:

Znamy już datę Audioriver 2015 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez ostatnie 9 lat organizatorzy festiwalu Audioriver ogłaszali daty kolejnych edycji dopiero w styczniu. Tym razem zdradzili ją wcześniej.

Przez ostatnie 9 lat organizatorzy festiwalu Audioriver ogłaszali daty kolejnych edycji dopiero w styczniu. Tym razem zdradzili ją wcześniej.

Jubileuszowa, 10. już edycja odbędzie się w ostatni weekend lipca, czyli w dniach 24-26 lipca.  Płocczanie będą mieli dwa tygodnie oddechu między sztandarowymi imprezami festiwalowego Płocka - bo w dniach 10-11 lipca nowy dyrektor artystyczny Reggaelandu Darek Maleo Malejonek zapowiedział kolejną edycję święta reggae.

Jak zapowiadają organizatorzy, przyszłoroczna edycja festiwalu ma być wyjątkowy m.in. dzięki dwóm scenom podczas trzeciego dnia Audioriver Sun/Day. - To znaczy, że na wydarzeniu usłyszymy drugi najważniejszy gatunek reprezentowany na festiwalu, czyli drum & bass - wskazuje biuro prasowe festiwalu. Na razie organizatorzy nie chcą zdradzić, gdzie odbędzie się trzeci dzień imprezy (w ubiegłym roku były to ogródki MZOS).

Ruszyła już sprzedaż limitowanej, dostępnej tylko przez Internet, serii jubileuszowych karnetów wydrukowanych na innym papierze i w innej kolorystyce - organizatorzy mają nadzieję, że dzięki temu więcej osób kupi bilety jako prezent na święta.

Limitowane karnety uprawniające do wejścia na festiwal przez dwa dni , dostępne tylko w festiwalowym sklepie online, kosztują tyle samo, co tradycyjne, dostępne do 22 lutego w cenie 160 zł. Potem cena skoczy do  190 zł, następnie, po 10 maja - do 220 zł, wreszcie po 19 lipca - do 250 zł. Jednodniowe bilety  za 140 zł pojawią się w sprzedaży dopiero 20 lipca, natomiast trzydniowe (wraz z Sun/Day) kosztują 210 zł - ta cena obowiązuje do 22 lutego i prawdopodobnie nie zdąży wzrosnąć (ostatnio 1,5 tys. biletów obejmujących Sun/Day sprzedało się w ciągu jednej doby).

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE