Reklama

Znamy datę Polish Hip-Hop Festival. Inna, niż przed rokiem

Opublikowano:
Autor:

Znamy datę Polish Hip-Hop Festival. Inna, niż przed rokiem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tegoroczny Polish Hip-Hop Festival odbędzie się w nieco innej, niż zazwyczaj dacie. Organizatorzy ogłosili, że w 2020 roku festiwal odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia.

Tegoroczny Polish Hip-Hop Festival odbędzie się w nieco innej, niż zazwyczaj dacie. Organizatorzy ogłosili, że w 2020 roku festiwal odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia. 

Do tej pory między największymi festiwalami w Płocku nie było w zasadzie przerwy. Audioriver odbywał się w ostatni weekend lipca, Polish Hip-Hop Festival w pierwszy weekend sierpnia. Organizatorzy Audioriver głośno mówili o problemach logistycznych, jakie niesie za sobą taka kumulacja imprez. Instalacje, które były instalowane dwa tygodnie, trzeba było sprzątnąć w trzy dni. Teraz to się zmieni. 

Tegoroczny, ósmy już Polish Hip-Hop Festival przesunął się o tydzień. Płocka plaża odleci w rytmach hip-hopu w dniach 6-8 sierpnia. Zmieniła się nie tylko data, ale też logotypy i komunikacja wizualna przedsięwzięcia. 

- Pierwszych wykonawców ogłosimy po nowym roku. Zdradzimy jedynie, że będzie ich jeszcze więcej niż w 2019 roku - zapowiadają organizatorzy. - Wszystkie sceny zaoferują ogromne możliwości dla artystów jak i słuchaczy - w tym roku doceniliście nasze high-endowe nagłośnienie sceny głównej, w 2020 wszystkie sceny będą nagłośnione najlepszym dostępnym w Polsce sprzętem. Podobnie wygląda sytuacja oświetlenia, efektów wizualnych oraz pirotechnicznych - tu również wchodzimy na światowy poziom.

Jak zapewniają, szykują też nowe propozycji aktywności między koncertami. Zmian ma być jeszcze więcej. Szczegóły w najbliższych miesiącach. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE