Reklama

Znacie kodeks rowerowy? Mamy dla was konkurs!

Opublikowano:
Autor:

Znacie kodeks rowerowy? Mamy dla was konkurs!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Coraz więcej płocczan chętnie wsiada na rowery i korzysta z alternatywnego środka transportu by dojechać do pracy, na uczelnię czy po prostu, rekreacyjnie. Uważni czytelnicy w najbliższych dniach będą mogli wygrać atrakcyjne i przydatne nagrody - wystarczy wiedza o organizowanym przez PKN ORLEN konkursie. Codziennie nagrodzimy 3 osoby.

Coraz więcej płocczan chętnie wsiada na rowery i korzysta z alternatywnego środka transportu by dojechać do pracy, na uczelnię czy po prostu, rekreacyjnie. Uważni czytelnicy w najbliższych dniach będą mogli wygrać atrakcyjne i przydatne nagrody - wystarczy wiedza o organizowanym przez PKN ORLEN konkursie. Codziennie nagrodzimy 3 osoby. 

Konkurs ruszy w czwartek 24 września. Co trzeba zrobić, że wygrać? Przede wszystkim zapoznać się z... zasadami konkursu, który PKN ORLEN zorganizował dla uczniów. 

Po drugie trzeba uważnie śledzić naszą stronę i profil na Facebooku. Przez 5 dni, począwszy od 24 września, będą pojawiać się pytania, a nagrody zdobędą trzy osoby, które odpowiedzą najszybciej. Do wygrania jest łącznie 15 zestawów gadżetów, który przyda się każdemu rowerzyście. 

  1. dla pierwszej osoby, która udzieli prawidłowej odpowiedzi: sakwa rowerowa na bagażnik; podręczny ciśnieniomierz do opon; opaska odblaskowa, opaska odblaskowa naramienna'
  2. dla drugiej osoby: sakwa rowerowa na ramę z uchwytem na telefon, latarka czołówka; brelok świetlny, opaska odblaskowa, opaska odblaskowa naramienna;
  3. dla trzeciej osoby: zestaw lamp rowerowych na przód i  tył, apteczka turystyczna, szklany bidon, ciśnieniomierz, opaska odblaskowa.

Do każdej nagrody dodany jest także zestaw trzech broszur PKN ORLEN, poświęconych: środowisku, bezpieczeństwu i zdrowiu. Każda broszura zawiera grę dla dzieci, a ta poświęcona zdrowiu ma dodatkowo wkładkę z instrukcją udzielania pierwszej pomocy.

Jedna osoba może wygrać w konkursie tylko raz.

Powodzenia! 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE