Reklama

Zmienią się trasy autobusów. Nie dajcie się zaskoczyć

Opublikowano:
Autor:

Zmienią się trasy autobusów. Nie dajcie się zaskoczyć - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższą sobotę pasażerów Komunikacji Miejskiej czekają zmiany związane z kursowaniem autobusów niektórych linii. Sprawdźcie, co się zmieni, by nie dać się zaskoczyć na przystanku.

W najbliższą sobotę pasażerów Komunikacji Miejskiej czekają zmiany związane z kursowaniem autobusów niektórych linii. Sprawdźcie, co się zmieni, by nie dać się zaskoczyć na przystanku. 

Jak zapowiada Kinga Wochowska, rzeczniczka Komunikacji Miejskiej, od 1 kwietnia nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów na kilku liniach. Oto zmiany:

LINIA nr 15 i 29

Od 1 kwietnia 2017 r. autobusy linii 15 dojeżdżać będą aż do pętli Podolszyce ulicami Boryszewską, Żyzną, Armii Krajowej i Czwartaków. Nie będą już wykonywane kursy linii 29, a w jej zastępstwie w soboty i niedziele na cmentarz komunalny kursować będą autobusy linii 15 (tylko w okresie od 1 kwietnia do 30 września, w pozostałym okresie będą skrócone do przystanku Kochanowskiego na ul. Bielskiej). Autobusy linii 15 w obydwu kierunkach wjeżdżać będą na dotychczasową pętlę na ul. Boryszewskiej (na przystanek o nowej nazwie Urodzajna). Do ulicy Targowej autobusy linii 15 dojeżdżać będą codziennie.

LINIE nr 4 i 24

Także od 1 kwietnia 2016 r. wybrane kursy linii 4, 24 w dni powszednie zostaną wydłużone na cmentarz komunalny (w okresie zimowym skrócone do Kostrogaju).
W dni powszednie:
• kursy linii 4 z pętli Św. Huberta (w czasie zamknięcia dla ruchu ul. Borowickiej z pl. Witosa) w godz. 16:43, 17:38 i 18:39 oraz linii 24 z Podolszyc w godz. 17:14 i 18:15 dotychczas skrócone do przystanku Kostrogaj, zajezdnia od 1 kwietnia zostaną wydłużone do pętli Cm. Komunalny;
• kurs linii 4 wykonywany dotychczas od przystanku Kostrogaj, straż o godz. 17:57 wykonywany będzie od pętli Cm. Komunalny (odjazd o godz. 17:51);
• kurs linii 24 wykonywany dotychczas od przystanku Kostrogaj, straż o godz. 18:27 wykonywany będzie od pętli Cm. Komunalny (odjazd o godz. 18:21).

LINIE nr 3, 22, 35, 60 i 62

W sobotę 1 kwietnia ) drobnym zmianom ulegną również rozkłady jazdy linii 3, 22, 35, 60 i 62. Zmiany związane są z uruchomieniem codziennego bezpośredniego połączenia Borowiczek z Orlenem na linii 35 przed i po godz. 18. Na pozostałych liniach dojdzie do zmian kursów zjazdowych i dojazdowych.

 Szczegółowe rozkłady jazdy są dostępne na stronie Komunikacji Miejskiej.

 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE