Reklama

Zmiany w zarządzie fundacji Orlen Dar Serca

Opublikowano:
Autor:

Zmiany w zarządzie fundacji Orlen Dar Serca - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rada fundacji postanowiła podziękować za dotychczasową współpracę Iwonie Tandeckiej i powierzyła funkcje prezeski Marcie Lau, która pełniła funkcję rzeczniczki Mateusza Morawieckiego, gdy sprawował funkcję wicepremiera.

Rada fundacji postanowiła podziękować za dotychczasową współpracę Iwonie Tandeckiej i powierzyła funkcje prezeski Marcie Lau, która pełniła funkcję rzeczniczki Mateusza Morawieckiego, gdy sprawował funkcję wicepremiera.

Jak poinformowało biuro komunikacji korporacyjnej PKN Orlen, w związku ze zmianami organizacyjnymi przed fundacją Orlen Dar Serca zostaną postawione nowe zadania. Dlatego też rada organizacji postanowiła dokonać zmian na stanowisku prezesa. Przypomnijmy, że zarząd fundacji jest powoływany przed radę, co wynika wprost ze statutu.

Fundacja powołana jest przez Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. i została zarejestrowana 20 sierpnia 2001 roku. Środki otrzymywane przez Fundację są przeznaczane bezpośrednio osobom, które znalazły się w potrzebie lub za pośrednictwem innych organizacji pozarządowych, społecznych, samorządowych, itp. W trakcie dotychczasowej działalności Fundacja wspierała głównie osoby chore, żyjące w ubóstwie oraz wymagające opieki. 

W kręgu zainteresowania fundacji były i są przede wszystkim dzieci, zwłaszcza dzieci pozbawione naturalnej opieki rodzicielskiej. Dlatego od początku funkcjonowania przeznacza znaczne środki na pomoc i rozwój najkorzystniejszej formy rodzicielstwa zastępczego, jaką są rodzinne domy dziecka. Fundacja organizuje i finansuje letni wypoczynek dla rodzinnych domów dziecka, pomaga im w bieżących potrzebach, a także stara się o nich pamiętać w okresie świąteczno-noworocznym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE