Reklama

Zmiany w Ratuszu. Urząd szuka nowego dyrektora

Opublikowano:
Autor:

Zmiany w Ratuszu. Urząd szuka nowego dyrektora - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Urzędzie Miasta doszło do niezapowiadanej zmiany. Ze stanowiskiem pożegnała się Dagmara Bednarska, dotychczasowa dyrektorka Wydziału Zamówień Publicznych. Trwają poszukiwania jej następcy.

W Urzędzie Miasta doszło do niezapowiadanej zmiany. Ze stanowiskiem pożegnała się Dagmara Bednarska, dotychczasowa dyrektorka Wydziału Zamówień Publicznych. Trwają poszukiwania jej następcy.

Dotychczasowa szefowa wydziału, Dagmara Bednarska, została dyrektorką Wydziału Zamówień Publicznych w 2012 roku, kiedy to zastąpiła pełniącą obowiązki Agnieszkę Wilczak. Ta z kolei objęła stanowisko po akcji CBŚP oraz CBA, w której zatrzymany został m.in. były dyrektor tej komórki. Funkcję sprawowała przez blisko pięć lat. 

Teraz Ratusz ogłosił konkurs na nowego dyrektora, ale powodów zmiany sytuacji komentować nie chce. 

- Nie możemy tłumaczyć powodów rozwiązania umowy o pracę z panią dyrektor Bednarską. - mówi Hubert Woźniak z Urzędu Miasta. - Podobnie, jak w przypadku innych zmian kadrowych. Nie możemy, ponieważ powody podjęcia takich decyzji leżą zarówno po stronie pracodawcy, jak i pracownika. Czasem są one związane z jakością pracy danej osoby, ale bardzo często są to również decyzje osobiste lub też wynikające z chęci dalszego rozwoju zawodowego.

Ogłoszono więc konkurs na nowego dyrektora. Kandydaci muszą spełnić szereg wymagań. Oprócz obywatelstwa polskiego, wyższego wykształcenia, nieposzlakowanej opinii i pełni praw publicznych należy też udokumentować pięcioletni staż pracy, w tym przynajmniej dwa lata na stanowisku kierowniczym w zakresie zamówień publicznych. Ponadto należy m.in. znać zasady realizacji projektów finansowanych z funduszy europejskich i posiadać umiejętność badania wiarygodności finansowej podmiotów, oceny sprawozdań finansowych oraz weryfikacji kosztorysów ofertowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE