Reklama

Zmiany w godzinach pracy Urzędu Miasta Płocka

Opublikowano:
Autor:

Zmiany w godzinach pracy Urzędu Miasta Płocka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od poniedziałku zmieniają się godziny pracy Urzędu Miasta Płocka. Jak podaje płocki magistrat, zmiany, które wejdą w życie 12 października, są podyktowane troską o bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników.

Od poniedziałku zmieniają się godziny pracy Urzędu Miasta Płocka. Jak podaje płocki magistrat, zmiany, które wejdą w życie 12 października, są podyktowane troską o bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników.

Zmianie ulegają godziny pracy działu obsługi klienta w urzędzie. Od najbliższego poniedziałku magistrat będzie czynny od poniedziałku do środy od godz. 8:00, a w czwartki i piątki od godz. 9:00.

Modyfikacja ta wynika z trwającej pandemii koronawirusa. W urzędzie zachęcają jednocześnie do załatwiania spraw urzędowych drogą elektroniczną poprzez usługę ePUAP i Profil Zaufany. Ponadto dokumenty można zostawiać w urnach ustawionych w wejściu do Biura Obsługi Klienta UMP przy ul. Zduńskiej - te są opróżniane dwa razy dziennie.

Cały czas działa także Biuro Interwencji i Informowania Mieszkańców, które pod numerem telefonu (24) 364-55-55 udziela wszelkich informacji.

Godziny przyjęć w UMP przy ul. Zduńskiej:

poniedziałek 8:00 – 15:30
wtorek 8:00 – 15:30
środa 8:00 – 15:30
czwartek 9:00 – 17:30
piątek 9:00 – 15:30.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE