Reklama

Zmiana w spółce. Jest nowy wiceprezes

Opublikowano:
Autor:

Zmiana w spółce. Jest nowy wiceprezes - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Andrzej Bromgau nie jest już wiceprezesem Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. Na tym stanowisku zastąpił go Arkadiusz Kochanowicz.

Andrzej Bromgau nie jest już wiceprezesem Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej.  Na tym stanowisku zastąpił go Arkadiusz Kochanowicz.

Bromgau został wiceszefem spółki w sierpniu 2012 roku. Zajął miejsce Wioletty Magin, która po rezygnacji Rafała Kani z funkcji prezesa zarządu spółki, została szefową MZGM-TBS.

Dziś, po dwóch i pół roku współzarządzania spółką, rada nadzorcza odwołała wiceprezesa ze stanowiska. - Pan Andrzej Bromgau przestał być wiceprezesem spółki, ale wciąż jest tam zatrudniony  - informuje Hubert Woźniak z biura prasowego Ratusza. - Nadal będzie się zajmował zarządzaniem nieruchomościami w MZGM-TBS.

To efekt zmian, które zapowiadał nowy wiceprezydent ds. komunalnych, Dariusz Ciarkowski w sprawie funkcjonowania spółek miejskich. Zgodnie z wolą zastępcy prezydenta, miejsce dotychczasowego wiceszefa spółki zajął rekomendowany przezeń 41-letni Arkadiusz Kochanowicz. - Nowy wiceprezes ma duże doświadczenie w sprawach administracyjnych i podatkowych, gdyż przez wiele lat pracował w Urzędzie Kontroli Skarbowej - podaje Hubert Woźniak.

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE