Reklama

Zmiana terminu zamknięcia skrzyżowania

Opublikowano:
Autor:

Zmiana terminu zamknięcia skrzyżowania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz poinformował, że zamknięcie przejazdu przez skrzyżowanie Sienkiewicza z Gradowskiego nie nastąpi w piątek wieczorem, jak to wcześniej planowano.

Ratusz poinformował, że zamknięcie przejazdu przez skrzyżowanie Sienkiewicza z Gradowskiego nie nastąpi w piątek wieczorem, jak to wcześniej planowano.

Skrzyżowaniem w centrum nie przejedziemy od soboty. Zostanie zamknięte między godziną 6.00 a 7.00 rano, co jest spowodowane skalą późniejszych zmian. - Kierowcy i pasażerowie KM będą mogli przyzwyczaić się do nich za dnia, w dodatku - dnia, w którym zwyczajowo ruch drogowy jest mniej intensywny niż zwykle, a wykonawca zyska dodatkowy czas na weryfikację tymczasowego oznakowania – wyjaśniają urzędnicy.

Wszystkie pozostałe ustalenia dotyczące organizacji ruchu pozostają bez zmian. Pisaliśmy o nich tu:

Komunikacja Miejska zapowiedziała, że w związku z zamknięciem dla ruchu skrzyżowania ulic Sienkiewicza i Gradowskiego na czas remontu  od soboty 14 maja 2016 r. ok. godz. 7. do odwołania (na okres ok. 12 dni) autobusy linii 2, 4, 7, 8, 10, 13, 15, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 33, N1 i N2 ominą przystanek Misjonarska na ul. Sienkiewicza. Autobusy przejadą trasą: Warszawska – pl. Dąbrowskiego – Kościuszki – pl. Obrońców Warszawy – 1 Maja – Sienkiewicza i zatrzymają się na przystanku zastępczym na ul. Warszawskiej przy skrzyżowaniu z ul. Gradowskiego (ok. 100 m od wieży ciśnień w kierunku al. Kilińskiego). W związku z powyższym autobusy linii 2, 7, 8, 13, 21 i N2 jadąc z Radziwia ominą również przystanek Zoo w al. Kilińskiego (zatrzymają się na przystanku zastępczym na ul. Warszawskiej). Na przystanku Tumska na ul. Sienkiewicza (przy „Igiełkach”) autobusy wrócą na swoje stałe trasy. Autobusy pojadą ulicami Kwiatka i Kolegialną bez zmian.

Fot. Karolina Burzyńska/Portal Płock, mapka - Komunikacja Miejska

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE