Reklama

Złodziej z Wolskiego wpadł na Słowackiego

Opublikowano:
Autor:

Złodziej z Wolskiego wpadł na Słowackiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mężczyzna, który okradł 66-letnią płocczankę, trafił do policyjnego aresztu. Jest podejrzewany o kilka innych kradzieży.

Mężczyzna, który okradł 66-letnią płocczankę, trafił do policyjnego aresztu. Jest podejrzewany o kilka innych kradzieży.

W poniedziałek, 16 grudnia około 10 na klatce schodowej jednego z bloków przy ulicy Wolskiego młody mężczyzna wyrwał z rąk 66-letniej płocczanki torbę z pieniędzmi i dokumentami oraz reklamówkę, w której znajdowały się zakupy.

Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu płockiej policji natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Jak poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji, w rejonie ulicy Słowackiego zatrzymany został 21-letni mieszkaniec powiatu płockiego, który dokonał kradzieży.

Mężczyzna został osadzony w policyjny areszcie. Z informacji, które uzyskali policjanci wynika, że jego konto prawdopodobnie obciążają również wcześniejsze kradzieże, do których dochodziło w Płocku. – Sprawa ma więc charakter rozwojowy – podsumował Krzysztof Piasek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE