Reklama

Zlikwidują pasy dla pieszych przy Coteksie

Opublikowano:
Autor:

Zlikwidują pasy dla pieszych przy Coteksie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilka godzin po opublikowaniu informacji o dantejskich scenach, do których dochodzi na tymczasowym przejściu dla pieszych przy Piłsudskiego, dostaliśmy informację z Ratusza o planowanej na jutro likwidacji tego przejścia.

Kilka godzin po opublikowaniu informacji o dantejskich scenach, do których dochodzi na tymczasowym przejściu dla pieszych przy Piłsudskiego, dostaliśmy informację z Ratusza o planowanej na jutro likwidacji tego przejścia.

Jednak - jak wynika z informacji przesłanej przez Ratusz, nie chodzi o to, że na przejściu było bardzo niebezpiecznie. Powodem likwidacji tymczasowego przejścia vis a vis Coteksu - wyjaśnia biuro prasowe urzędu - jest wejście w kolejny etap prac  przy budowie przesłony przeciwfiltracyjnej oraz pracami na magistrali wodociągowej w rejonie tymczasowego przejścia dla pieszych.

Przejście zostanie zlikwidowane jutro, w sobotę, 11 stycznia.  - Do dyspozycji pieszych w rejonie budowy wiaduktu pozostaną trzy przejścia: w rejonie skrzyżowania z ul. Wyszogrodzką (ze światłami), na wysokości ul. Żabiej oraz na wysokości ul. Gierzyńskiego (ze światłami) - zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza.

Piesi muszą być bardzo ostrożni i absolutnie nie przechodzić na drugą stronę w miejscu, gdzie dotąd mieli pasy.

Warto też pamiętać, że od środy  ruch w rejonie przejazdu kolejowego odbywa się wyłącznie jednym pasem w kierunku Warszawy i jednym kierunku centrum.

Czytaj też:

Fot. SM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE