Reklama

Zjedzie do nas 1000 triathlonistów. Będą utrudnienia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Zjedzie do nas 1000 triathlonistów. Będą utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę odbędzie się inauguracja największego i najstarszego cyklu zawodów triathlonowych w Polsce. W zawodach weźmie udział około 1000 zawodników z całego kraju. Mieszkańcy Płocka, Maszewa oraz Brwilna muszą przygotować się nie tylko na sportowe emocje, ale także na spore utrudnienia w ruchu drogowym.

W niedzielę odbędzie się inauguracja największego i najstarszego cyklu zawodów  triathlonowych w Polsce. W zawodach weźmie udział około 1000 zawodników z całego kraju. Mieszkańcy Płocka, Maszewa oraz Brwilna muszą przygotować się nie tylko na sportowe emocje, ale także na spore utrudnienia w ruchu drogowym.

W niedzielę w godzinach 09:00-16:00 zamknięte dla ruchu kołowego będą następujące ulice Płocka: Stary Rynek, Grodzka, Kozia, Małachowskiego, Teatralna, Narutowicza, Okrzei, Jerozolimska, Piekarska, Kazimierza Wielkiego, Zduńska, Parowa, Szpitalna oraz droga wojewódzka nr 562 na odcinku Płock-Murzynowo.

Od godziny 14:30 planuje się otwarcie dla ruchu pojazdów ul. Szpitalnej, ul. Kazimierza Wielkiego oraz drogi wojewódzkiej nr 562 na odcinku Płock-Murzynowo.

W związku z zamknięciem ruchu oraz dbałością o bezpieczeństwo zawodników organizatorzy proszą o niepozostawianie samochodów na trasie zawodów. W nagłych przypadkach można kontaktować się ze służbami porządkowymi zabezpieczającymi trasę. Ruchem kierować będą policjanci, strażnicy miejscy oraz pracownicy ochrony.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku wydarzenie dało się we znaki niektórym mieszkańcom Płocka. Czytelnicy pisali do nas i skarżyli się na problem z przejazdem.

[ZT]16009[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE