Reklama

Zgubiła ich nadmierna prędkość. Trzech kierowców pożegnało się z prawem jazdy

Opublikowano:
Autor:

Zgubiła ich nadmierna prędkość. Trzech kierowców pożegnało się z prawem jazdy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kradzieże, uszkodzona powłoka lakiernicza i kierujący, którzy zbagatelizowali obowiązujące ograniczenia prędkości. Policjanci podsumowali miniony weekend.

Kradzieże, uszkodzona powłoka lakiernicza i kierujący, którzy zbagatelizowali obowiązujące ograniczenia prędkości. Policjanci podsumowali miniony weekend.

W piątek, 22 marca uszkodzono powłokę lakierniczą nissana zaparkowanego na u. Batalionów Chłopskich. Straty wniosły 800 zł, z kolei w sobotę skradziono dwa komplety kół. Do tej kradzieży doszło na ul. Bielskiej, straty oszacowano na 2 tys. zł. Sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w raporcie z minionego weekendu wymienia także kradzież telefonu komórkowego wartego 1,1 tys. zł.

W miniony weekend nie doszło do żadnego wypadku, odnotowano natomiast 26 kolizji drogowych - 17 w Płocku i 9 w powiecie. Nietrzeźwych kierujących zatrzymano w Płocku na ul. Otolińskiej oraz w Grabinie.
 

- Policjanci płockiej drogówki zatrzymali trzem kierującym na okres trzech miesięcy uprawnienia do kierowania pojazdami za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym - mówi rzeczniczka z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. - Jeden z kierujących, zatrzymanych do kontroli w związku z przekroczeniem prędkości, pędził volkswagenem w miejscowości Bronowo Zalesie w obszarze zabudowanym z prędkością 145 km/h. To kolejny przykład kierującego bagatelizującego obowiązujące ograniczenia prędkości. Pamiętajmy, nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków, które kończą się tragicznie. Duża prędkość w obszarze zabudowanym stwarza zagrożenie bezpieczeństwa szczególnie dla pieszych i rowerzystów poruszających się po tym terenie.

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 14.00-22.00 na terenie miasta Płocka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE