Reklama

Zgłosiła gwałt. Zatrzymano za nierząd

Opublikowano:
Autor:

Zgłosiła gwałt. Zatrzymano za nierząd - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płoccy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzewanego o czerpanie korzyści z prostytucji dwóch młodych kobiet. Wcześniej jedna z nich zawiadomiła policję, że została zgwałcona.

Płoccy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzewanego o czerpanie korzyści z prostytucji dwóch młodych kobiet. Wcześniej jedna z nich zawiadomiła policję, że została zgwałcona.

Kilka dni temu płoccy policjanci dostali zawiadomienie o gwałcie, do którego miało dojść w jednym z mieszkań w Płocku. Jak relacjonuje rzecznik płockiej policji, na miejscu zastali trzech mężczyzn w wieku 25, 26 i 31 lat (wszyscy to mieszkańcy Sierpca) i 19-latkę, która wynajmowała mieszkanie. Druga kobieta, 21-letnia mieszkanka powiatu Bielsko Biała, została zabrana do szpitala. Cała piątka była pod wpływem alkoholu.

- Okazało się, że w mieszkaniu wcześniej odbywało się spotkanie towarzyskie - relacjonuje ustalenia policjantów z  Wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu Krzysztof Piasek.  - Funkcjonariusze ustalili również, że nie doszło do gwałtu, lekarz bowiem wykluczył ten fakt, natomiast 21-latka oraz jej 19-letnia  koleżanka świadczyły w tym mieszkaniu usługi towarzyskie.

Obecni w mieszkaniu mężczyźni i 19-latka trafili do aresztu. Policjanci zatrzymali też 32-letniego mieszkańca Sochaczewa podejrzewanego o czerpanie korzyści z nierządu dwóch młodych kobiet. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. - Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się do obu kobiet - podaje rzecznik prasowy.

Jeśli zarzuty się potwierdzą, mężczyźnie grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności - taką karę kodeks karny przewiduje za czerpanie korzyści z nierządu.

Fot. KWP Radom, zdjęcie przykładowe

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE