Reklama

Zgłoś do miejskiego konkursu swój... balkon

Opublikowano:
Autor:

Zgłoś do miejskiego konkursu swój... balkon - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Albo ogródek przed blokiem, rabatki na podwórku, działkę na terenie ogródków działkowych... Ratusz ogłosił zielony konkurs.

Albo ogródek przed blokiem, rabatki na podwórku, działkę na terenie ogródków działkowych... Ratusz ogłosił zielony konkurs.

"Zielony Płock" - tak nazywa się konkurs, w którym mogą brać udział płocczanie, a także firmy, spółdzielnie, szkoły, instytucje, parafie, jednym słowem wszyscy, którym leży na sercu to, by w mieście, pośród betonowej pustyni, było zielono. W szranki mogą stanąć i właściciele ukwieconych balkonów czy nawet okien, i ci, którzy dbają o większe przestrzenie, i ci, którzy toną w morzu różnobarwnych kwiatów, ale i ci, którzy gustują np. w równo przystrzyżonych krzewach i drzewkach, zielonych trawnikach bez jednego kwiatuszka. Warunek jest tylko jeden - chodzi o zieleń znajdującą się w granicach Płocka.

Zielone miejsca będą oceniane w czterech kategoriach:
1. balkon, taras, loggia, okna;
2. zielone podwórko, ogródek przydomowy;
3. teren zielony wokół budynku użyteczności publicznej (np. teren wokół hoteli, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, kościołów, instytucji, firm itp.);
4. działka na terenach Rodzinnych Ogródków Działkowych.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba do 25 lipca br. złożyć w Ratuszu osobiście lub pocztą tradycyjną specjalny druk zgłoszenia (dostępny na stronie Urzędu Miasta). Potem nasze ogródki i balkony będzie oceniać komisja konkursowa, złożona  z pięciorga osób (w tym m.in. szefowej Wydziału Promocji i Informacji i ogrodnika miejskiego), która do końca wakacji odwiedzi zgłoszone projekty. Zwycięzców poznamy we wrześniu, dostaną nagrody rzeczowe.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE