Reklama

Zgadnijcie, kto jest na tych zdjęciach!

Opublikowano:
Autor:

Zgadnijcie, kto jest na tych zdjęciach! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z okazji święta dzieci przedstawiamy wyjątkową galerię - oto znani płocczanie w dziecięcych latach. Za okrągłymi buźkami ukryli się późniejsi politycy, szefowie miejskich instytucji, działacze, społecznicy, ludzie kultury, sztuki, mediów i sportu. Spróbujcie odgadnąć, kto jest kto!

Z okazji święta dzieci przedstawiamy wyjątkową galerię - oto znani płocczanie w dziecięcych latach. Za okrągłymi buźkami ukryli się późniejsi politycy, szefowie miejskich instytucji, działacze, społecznicy, ludzie kultury, sztuki, mediów i sportu. Spróbujcie odgadnąć, kto jest kto!

Specjalnie na Dzień Dziecka przygotowaliśmy dla Was nietypową niespodziankę. Oto zdjęcia szczerbatych, pyzatych brzdąców. Wyglądają znajomo? Słusznie - widzieliście je wiele razy w naszej galerii fotograficznej, w gazetach, niektórych w telewizji, na scenie, tyle że 20-30 lat później! Oto znani płocczanie jako dzieci.

Zgadujcie, kto jest kto w komentarzach pod tym artykułem - wpisujcie numer zdjęcia i nazwisko płocczanina albo płocczanki. Będziecie mieli satysfakcję w poniedziałek, gdy obok zdjęć z dzieciństwa opublikujemy współczesne fotografie z podpisami, kto jest kto.

Miłej zabawy! Zdjęcia oglądajcie tutaj:

Dzień Dziecka. Poznajecie te brzdące?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE