Reklama

Zdrożały bilety na basen. Zobacz cennik

Opublikowano:
Autor:

Zdrożały bilety na basen. Zobacz cennik - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od wczoraj za wejście na któryś z płockich basenów zapłacimy o 2 zł więcej niż dotychczas. Zarządzający obiektami Miejski Zespół Obiektów Sportowych broni się, że podwyżki nie było od 11 lat.

Od wczoraj za wejście na któryś z płockich basenów zapłacimy o 2 zł więcej niż dotychczas. Zarządzający obiektami Miejski Zespół Obiektów Sportowych broni się, że podwyżki nie było od 11 lat.

Jak informuje Tomasz Marciniak z MZOS, od 1 maja wzrosły ceny biletów za korzystanie z obiektów sportowych. Zmiany dotyczą przede wszystkim pływalni miejskich - bilety normalne za godzinę pływania będą droższe o 2 zł. Wzrosły też ceny biletów ulgowych.

- Od 2004 roku cennik usług świadczonych przez Miejski Zespół Obiektów Sportowych nie był aktualizowany nawet o wskaźnik inflacji ani w żaden sposób waloryzowany – tłumaczy Piotr Gwóźdź, dyrektor MZOS. - Do tego dochodzi znaczny wzrost kosztów eksploatacji pływalni, w szczególności opłat związanych z mediami. W kwietniu wprowadziliśmy terminale płatnicze na wybranych obiektach. Ich wprowadzenie przyczyniło się do podniesienia poziomu komfortu obsługi klienta oraz ułatwiło korzystanie z obiektów, ale generuje również dodatkowe koszty obsługi i prowizji z tytułu transakcji bezgotówkowych.

MZOS zarządza kilkunastoma obiektami, m.in. wszystkimi trzema basenami, stadionem miejskim, halą w Borowiczkach, ogródkiem przy pl. Dąbrowskiego, Sobótką, dwoma orlikami.

Szczegółowy cennik korzystania ze wszystkich obiektów (ze zniżkami dla dzieci, uczestników Płockiej Karty Familijnej 3+, a także seniorów i grup) dostępny jest na stronie MZOS, tu ograniczmy się do przedstawienia cen biletów normalnych i ulgowych na płockich pływalniach.

Oto cennik:

Pływalnia Podolanka

- normalny -  8,00 zł za pierwsze 60 minut oraz za każdą następną minutę 0,13 zł,

- ulgowy - 6,00 zł od osoby za pierwsze 60 minut oraz za każdą następną minutę 0,10 zł.
 

Pływalnia  „Jagiellonka”

- normalny -  7,00 zł za pierwsze 60 minut oraz za każdą następną minutę 0,11 zł,

- ulgowy  5,00 zł od osoby za pierwsze 60 minut oraz za każdą następną minutę 0,08 zł.


Pływalnia przy ul. Kobylińskiego

- normalny - 6,00 zł za pierwsze 60 minut oraz za każdą następną minutę 0,10 zł,

- ulgowy -  4,00 zł od osoby za pierwsze 60 minut oraz za każdą następną minutę 0,06 zł.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE