Reklama

Zdrowa babcia i zdrowy dziadek z Galerią Wisła [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Zdrowa babcia i zdrowy dziadek z Galerią Wisła [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Święto babci i dziadka można było spędzić w różny sposób. Wiele atrakcji czekało na starszych i młodszych płocczan w Galerii Wisła. Były zabawy, konkursy i pokazy.

Święto babci i dziadka można spędzić w różny sposób. Wiele atrakcji czekało na starszych i młodszych płocczan w Galerii Wisła. Były zabawy, konkursy i pokazy.

Podczas akcji „Zdrowa Babcia, zdrowy Dziadek” dzieci mogły spędzić miło czas w kąciku zabaw, podziwiać wystawę zwierząt egzotycznych czy pokaz iluzjonisty. Nie zabrakło również kącika zdrowia i urody dla babci i dziadka, w którym można było uzyskać bezpłatnie porady dietetyka, zmierzyć skład ciała, zbadać ciśnienie tętnicze i poziom glukozy we krwi oraz skorzystać z "symulatora odczuć starości". 

Oprawę artystyczną zapewniły występy taneczne oraz wokalne dziecięcych i młodzieżowych grup z Płocka.

W trakcie wydarzenia rozstrzygnięto też konkurs plastyczny skierowany do płockich przedszkolaków „Zdrowa Babcia, zdrowy Dziadek”. Na uczestników konkursu czekały upominki, a autor zwycięskiej pracy wygrał nagrodę dla swoich dziadków: siedmiodniowy turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy.

Organizatorem wydarzenia było Płockie Centrum Inicjatyw Społecznych. Strefę Zdrowia i Urody zapewnił Wydział Nauk o Zdrowiu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE