Reklama

Zderzenie z radiowozem policji. Gigantyczny korek

Opublikowano:
Autor:

Zderzenie z radiowozem policji. Gigantyczny korek  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierowcy jadący w stronę Podolszyc i mostu muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu. Na rondzie Wojska Polskiego radiowóz policji zderzył się z autem osobowym.

Kierowcy jadący w stronę Podolszyc i mostu muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu. Na rondzie Wojska Polskiego radiowóz policji zderzył się z autem osobowym. 

Do zdarzenia doszło około godziny 14:00. Przez kilkadziesiąt minut ul. Wyszogrodzka na odcinku od Ronda Wojska Polskiego w kierunku Podolszyc była zablokowana. Jak poinformowała nas czytelniczka, policja kierowała objazd na Boryszewo. 

Około 15:00 pojazdy zepchnięto, ale nadal są duże utrudnienia w ruchu. Korek sięga Zakładu Energetycznego, a przejazd tego odcinka Wyszogrodzkiej zajmuje ok. 30 minut. 

- Policjant wjeżdżał na skrzyżowanie z włączonymi sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi, z zachowaniem środków ostrożności, gdy na sygnalizatorze świeciło się czerwone światło. Pojazdy na dwóch pasach się zatrzymały, niestety kierująca autem marki Kia na trzecim pasie nie. Doszło do zderzenia z radiowozem - mówi o wstępnych ustaleniach mł. asp. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa płockiej policji. 

Do szpitala zostały przewiezione trzy osoby: dwaj policjanci oraz kierująca kią. 

- Okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego postępowania - zapewnia Lewandowska. 

Czynności policyjne i utrudnienia w ruchu potrwają minimum do 17:00. 

[ALERT]1566739943999[/ALERT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE