Reklama

Zbliżają się targi. Zaprezentują ponad tysiąc ofert w galerii

Opublikowano:
Autor:

Zbliżają się targi. Zaprezentują ponad tysiąc ofert w galerii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ile kosztuje mieszkanie na starówce, a ile na nowym osiedlu przy Górnej albo na Podolszycach? Gdzie będą powstawać nowe bloki? Wszystkie te pytania będzie można zadać w weekend w Galerii Wisła.

Ile kosztuje mieszkanie na starówce, a ile na nowym osiedlu przy Górnej albo na Podolszycach? Gdzie będą powstawać nowe bloki? Wszystkie te pytania będzie można zadać w weekend w Galerii Wisła.

W weekend w galerii na Podolszycach rusza kolejna edycja Targów Nieruchomości i Budownictwa. Wezmą w nich udział deweloperzy, firmy związane z mieszkalnictwem i obrotem nieruchomościami, zajmujące się mieszkalnictwem i wynajmem powierzchni spółki miejskie, a także właściciele salonów meblowych , projektanci czy przedstawiciele banków, z którymi będzie można porozmawiać m.in. o zdolności kredytowej.  Łącznie wszyscy wystawcy mają przedstawić ok. 1000 ofert.

Klienci, którzy w godzinach 12.00-18.00 w sobotę i niedzielę odwiedzą galerię, będą mogli porozmawiać o tym, co się w Płocku buduje, jaka jest cena z metra, gdzie można kupić mieszkanie, a gdzie lokal na przykład na rozkręcenie własnego biznesu. Aby lepiej wyobrazić sobie, jak będzie wyglądało dane osiedle albo w jakim kierunku będzie się rozrastać, zaprezentowane zostaną makiety z miniaturowymi budynkami.

Zaplanowano również panele dyskusyjne na temat małych i dużych inwestycji planowanych przez płocki samorząd, zarówno mieszkaniowych, jak i drogowych, a także estetyki miasta czy rewitalizacji. 

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=IwByTFnT_-c&feature=youtu.be[/YT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE