Reklama

Reklama

Zbieracze złota ruszyli do akcji w Płocku i powiecie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. Pixabay

Zbieracze złota ruszyli do akcji w Płocku i powiecie - Zdjęcie główne

foto Fot. Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 21 maja potrwa akcja "Gorączka Złota", mająca na celu pozyskanie funduszy na organizację wypoczynku letniego oraz zajęcia pozalekcyjne dla potrzebujących dzieci z terenu działania Oddziału Rejonowego PCK w Płocku.

Reklama

Celem konkursu jest także uaktywnienie środowisk dziecięco-młodzieżowych i  dorosłych oraz  uwrażliwienie ich na krzywdę drugiego człowieka, a także promocja idei wolontariatu, Adresatami są przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, kluby HDK PCK,  zakłady pracy, osoby prywatne z Płocka i powiatu płockiego.

Akcja organizowana jest na terenie każdej placówki, która prześle formularz zgłoszeniowy i zorganizuje zbiórkę monet 1 gr, 2 gr i 5 gr. Na czym polega akcja? Na zebraniu jak największej wagi  „złotych” monet o wspomnianych nominałach.

Zainteresowane placówki i osoby mogą się zgłaszać do 12 marca (e-mail: pckplock26@wp.pl), zbiórka potrwa do 21 maja br. Zebrane, posegregowane monety trafią do siedziby PCK przy ul. Misjonarskiej 22.

Zebrane monety zostaną zważone, największa waga monet zadecyduje o zwycięstwie. Zwycięzcy w  kategorii: przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe zostaną   wyróżnieni statuetką i dyplomem z  tytułem  „Największego zbieracza złota 2021”,  pozostali biorący udział w konkursie otrzymają dyplom uczestnictwa. 

Oczywiście nie chodzi w tej akcji o nagrody, ale o pomoc potrzebującym dzieciom. Zachęcamy do wysupłania "złotych" monet z portfeli i wsparcie akcji PCK. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy