Reklama

Zatrzymany za posiadanie środków odurzających...

Opublikowano:
Autor:

Zatrzymany za posiadanie środków odurzających... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości ...a także kradzież samochodu i wypadek - policjanci podsumowali minioną dobę. Z powodu zdarzenia w gminie Gąbin dwie osoby trafiły do szpitala. Policjanci kolejny raz przypominają, aby nie kierować pojazdem po spożyciu alkoholu.

...a także kradzież samochodu i wypadek - policjanci podsumowali minioną dobę. Z powodu zdarzenia w gminie Gąbin dwie osoby trafiły do szpitala. Policjanci kolejny raz przypominają, aby nie kierować pojazdem po spożyciu alkoholu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 18.40 w miejscowości Guzew.

- Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący pojazdem był nietrzeźwy - poinformował mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Mundurowi apelują o rozsądek, przestrzeganie przepisów i ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego. Policjantka dopowiada: - Jeśli masz wątpliwości co do swojego stanu trzeźwości, zawsze możesz zupełnie anonimowo i nieodpłatnie skorzystać z alkomatu umieszczonego w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.

W policyjnym raporcie z minionej doby mamy także wzmiankę o zatrzymanym mężczyźnie  za posiadanie środków odurzających. Mężczyzna, którego zatrzymano na al. Kobylińskiego w Płocku, obecne przebywa w policyjnym areszcie. W najbliższych godzinach przeprowadzone zostaną z zatrzymanym czynności procesowe.

Policjantom zgłoszono również kradzież mazdy wartej 70 tys. zł. Samochód był zaparkowany na niestrzeżonym parkingu na ul. Kutrzeby.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE