Reklama

Zatrzymany do kontroli drogowej okazał się złodziejem. Usłyszał osiem zarzutów

Opublikowano:
Autor:

Zatrzymany do kontroli drogowej okazał się złodziejem. Usłyszał osiem zarzutów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mężczyznę zatrzymano w Płocku w niedzielę rano. Nie okazał dokumentu uprawniającego do kierowania samochodem, bo jak się okazało po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Mężczyznę zatrzymano w Płocku w niedzielę rano. Nie okazał dokumentu uprawniającego do kierowania samochodem, bo jak się okazało po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

35-letniego mieszkańca powiatu sierpeckiego, który w niedzielę jechał renault, zatrzymali do kontroli drogowej policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Szybko okazało się, że kierował autem pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

- Funkcjonariusze, którzy prowadzili kontrolę, posiadali informację, że 35-latek podejrzewany jest o kradzieże paliwa na stacjach benzynowych na terenie powiatu płockiego oraz sierpeckiego - mówi mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Zatrzymany mężczyzna noc z niedzieli na poniedziałek spędził w policyjnym areszcie, następnie w poniedziałek usłyszał 8 zarzutów dotyczących kradzieży paliwa na stacjach benzynowych oraz kierowania pojazdem pomimo orzeczonego zakazu sądowego. Za niezastosowanie się do zakazu prowadzenia pojazdów orzeczonego przez sąd w związku z wcześniej popełnionym przez kierowcę przestępstwem lub wykroczeniem grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjantka dopowiada: - Mężczyzna przyznał się do przedstawionych zarzutów, a po zakończeniu czynności przez płockich policjantów, został przekazany funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu, którzy wykonywali dalsze czynności z zatrzymanym, ponieważ jest on podejrzewanym także o kradzieże paliwa na terenie powiatu sierpeckiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE