Reklama

Zatrzęsienie kolizji. Winna pogoda?

Opublikowano:
Autor:

Zatrzęsienie kolizji. Winna pogoda?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie wiadomo, czy zawiniła przedświąteczna gorączka, czy trudne warunki na drodze, ale w miniony weekend doszło aż do 45 kolizji!

Nie wiadomo, czy zawiniła przedświąteczna gorączka, czy trudne warunki na drodze, ale w miniony weekend doszło aż do 45 kolizji!

To zdecydowany rekord ostatnich  miesięcy - na drogach w Płocku i w powiecie doszło łącznie aż do 45 kolizji (26 w mieście i 19 w powiecie). Co chwila gdzieś migały światła policyjnych radiowozów, trwał ustalanie winnego i sprzątanie jezdni z części rozbitych aut. Dodajmy, że owe 45 kolizji to tylko te stłuczki, które zgłoszono policji, faktyczna ich liczba mogła być więc wyższa.

Na szczęście wszystkie te zdarzenia poza piątkowym wypadkiem okazały się niegroźne. Obrażeń ciała doznała jedynie kierująca volkswagenem polo, która  w piątek w Nowym Boryszewie uderzyła w volkswagena passata. Z ustaleń policji wynika jednak, że za wypadek odpowiadał kierowca passata, który nie ustąpił polo pierwszeństwa przejazdu.

Przyczyn gigantycznej liczby stłuczek policjanci upatrują w złych warunkach atmosferycznych, bo na drogach było mokro i ślisko, ale wydaje się, że od piątku do niedzieli kierowcom dawał się we znaki również wzmożony przedświąteczny ruch.

Nasz czytelnik przysłał nam zdjęcie niedzielnego zdarzenia z udziałem kilku aut przy Galerii Wisła na Wyszogrodzkiej, na szczęście nikomu nic się nie stało i zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE