Reklama

Zastępca komendanta miejskiego policji odwołany ze stanowiska

Opublikowano:
Autor:

Zastępca komendanta miejskiego policji odwołany ze stanowiska - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Decyzją komendanta wojewódzkiego policji zs. w Radomiu zdecydowano o zmianie na stanowisku zastępcy komendanta w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku. O tej zmianie poinformowano po upływie 12 dni.

Decyzją komendanta wojewódzkiego policji zs. w Radomiu zdecydowano o zmianie na stanowisku zastępcy komendanta w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku. O tej zmianie poinformowano po upływie 12 dni.

Na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji na razie zmieniono jedynie nazwisko, jeszcze nie ma nawet zdjęcia nowego zastępcy komendanta.

- Z dniem 1 lipca 2019 r. nadkom. Robertowi  Nowakowskiemu - naczelnikowi Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku powierzone zostały obowiązki na stanowisku zastępcy komendanta miejskiego policji w Płocku. Dotychczasowy zastępca KMP w Płocku insp. Stanisław Szcześniak z dniem 30 czerwca został odwołany z zajmowanego stanowiska - poinformowała dziś sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Zwróciliśmy się z pytaniami do Komendy Wojewódzkiej Policji.

- Z zasady nie komentujemy decyzji personalnych, ponieważ do takich decyzji jest uprawniony z racji zajmowanego stanowiska komendant wojewódzki. W tym przypadku komendant wojewódzki przychylił się do wniosku złożonego przez komendanta miejskiego policji w Płocku, stąd taka decyzja - wyjaśnia Katarzyna Kucharska, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiej Policji w Radomiu. - Insp. Stanisław Szcześniak został oddelegowany do pełnienia służby w Przasnyszu.

Przasnysz jest miastem w województwie mazowieckim, liczy 17,3 tys. mieszkańców.

Próbowaliśmy skontaktować się z komendantem miejskim, nadkom. Sławomirem Żelechowskim, ale poinformowano nas, że wyjechał.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE