Reklama

Żarty na 1 kwietnia. Co było prawdą?

Opublikowano:
Autor:

Żarty na 1 kwietnia. Co było prawdą? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przyznajemy bez bicia - wczoraj 1 kwietnia troszkę Was nabieraliśmy, jak tradycja każe. Zresztą nie tylko my - już od lat żaden prima aprilis nie uchowa się bez medialnych psikusów!

Przyznajemy bez bicia - wczoraj 1 kwietnia troszkę Was nabieraliśmy, jak tradycja każe. Zresztą nie tylko my - już od lat żaden prima aprilis nie uchowa się bez medialnych psikusów!

Aby tradycji stało się zadość, kolejny rok z rzędy próbowaliśmy trochę Was ponabierać. Z niektórymi się udało, inni byli nad wyraz czujni i choć intrygi knuliśmy misterne, nie dali się przechytrzyć i od razu wypalili, że to primaaprilisowy żart. Dziękujemy też tym, którzy choć ewidentnie wiedzieli, że próbujemy naszych drogich czytelników wpuścić w maliny, postanowili nie psuć nam zabawy i nie puścili pary z ust. My zachowaliśmy podobną dyskrecję, choć domyślaliśmy się, że np. płocka „Gazeta Wyborcza” również postanowiła zakpić nieco z płocczan, rozbudzając ich nadzieję na lotnicze połączenie między Płockiem a Warszawą, "Tygodnik Płocki" - obiecując przyjazd gigantycznego płetwala błękitnego do płockiego zoo, a Katolickie Radio Diecezji Płockiej tylko droczyło się ze słuchaczami, zapowiadając kolejny pojedynek obrażonych na siebie radnych, którzy powtórzą honorowy sposób wyjścia z twarzą uskuteczniany w ubiegłym roku przez Marka Owsika i Arkadiusza Iwaniaka.

Przyznajemy bez bicia -  w tym roku i my puściliśmy wodze fantazji, licząc, że choć jednym żartem uda nam się Was nabrać. Teraz musimy wszystko odkręcać - niektóre żarty z żalem, inne - jak ten z wielką pisanką - z ulgą.

Zaczęliśmy od żartu sportowego - cóż, niestety, nic o tym nie wiemy, by w zamian za Kamila Syprzaka szeregi Wisły miał zasilić Kiryl Lazarov z FC Barcelona. Kitem była też ogromna i mało urodziwa pisanka - dziwna rzeźba nie stanęła (na szczęście?) na placu Narutowicza. Komunikacja Miejska zostanie raczej przy autobusach i chyba nie zamierza podbijać akurat taksówkarskiego sektora płockiego rynku. Na razie nie mamy też żadnej oficjalnej informacji na temat przyjazdu Pawła Kukiza. - za to wieści o wizycie Adama Jarubasa (łącznie z jego odwiedzinami na oddziale dziecięcym szpitala na Winiarach) oraz Janusza Korwin-Mikkego  to najszczersza prawda. Podobnie jak wszystkie pozostałe informacje, które 1 kwietnia pojawiły się na naszym portalu.  Bądźcie czujni za rok!

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE