Reklama

Zarezerwujecie wtorkowe wieczory na kino?

Opublikowano:
Autor:

Zarezerwujecie wtorkowe wieczory na kino? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejne kino plenerowe pod chmurką? W tym roku w sezonie letnim tego typu propozycji mamy pod dostatkiem. Wygląda na to, że w przyszłym tygodniu będą aż trzy okazje, we wtorek i w czwartek na starówce, z kolei w piątek na ostatnim piętrze parkingu Atrium Mosty.

Kolejne kino plenerowe pod chmurką? W tym roku w sezonie letnim tego typu propozycji mamy pod dostatkiem. Wygląda na to, że w przyszłym tygodniu będą aż trzy okazje, we wtorek i w czwartek na starówce, z kolei w piątek na ostatnim piętrze parkingu Atrium Mosty.

Powraca kino letnie na Starym Rynku. To już trzecia edycja bezpłatnych projekcji, które można obejrzeć ze znajomymi siedząc sobie na leżaku lub na kocyku. W tym roku seansom nie będzie już przeszkadzało słońce. O godzinie 21.00 zostanie tylko przysłonić oświetlenie starówki i już można rozpoczynać filmową ucztę. Czy ta przypadnie do gustu płockich kinomanów, zobaczymy.

Na początek ma być lekko i miejmy nadzieję, przyjemnie. Na 12 lipca zaproponowano bowiem polską komedię romantyczną „Dzień dobry, kocham cię” z 2014 roku w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Film opowiada o perypetiach dwójki trzydziestolatków. On ma na imię Szymon i pracuje w prywatnej klinice. Pewnego razu wpada na niego na ulicy miłośniczka jazdy na rolkach o imieniu Basia. Tracą jednak ze sobą kontakt, tymczasem Basia podoba się pochodzącemu z zamożnej rodziny Leonowi, który właśnie dostał ultimatum od rodziców. Albo będzie ślub, albo zostanie wydziedziczony. W rolach głównych obsadzono Barbarę Kurdej-Szatan, Łukasza Garlickiego i Aleksa Komorowskiego. W pozostałych rolach wystąpią Maciej Musiał, Anna Dereszowska, Olga Bołądż i Weronika Książkiewicz.

Kino Letnie organizuje Fundacja Revita Płock i Agencja Rewitalizacji Starówki. Projekcie mają odbywać się w każdy wtorek przez lipiec (za wyjątkiem 19 lipca) i sierpień. Za każdym razem o godzinie 21.00.

Przypomnijmy, że w przyszłym tygodniu w czwartek na starówce zaplanowano projekcję amerykańskiego komediodramatu „Najlepsze najgorsze wakacje”. Przed seansem zobaczymy zwycięski projekt w konkursie KOŁO na szalet w pasażu Roguckiego. Z kolei w Atrium Mosty mamy do wyboru na piątkowe „Kino na dachu” dwa filmy z zupełnie innych gatunków niż te na starówce: „Wilka w Wall Street” w reżyserii Martina Scorsese z Leonardo Di Caprio oraz „Jurassic World”. 

Czytaj też: 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE