Reklama

Zapraszają na pierwsze urodziny do Wisły

Opublikowano:
Autor:

Zapraszają na pierwsze urodziny do Wisły - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek organizatorzy Plockampu zamierzają trochę powspominać, jak to było na początku. Mija rok od pierwszego spotkania wprowadzającego w świat biznesu i mediów społecznościowych. Także i tym razem uczestników czeka kolejna porcja ciekawych informacji, będą zaproszeni goście i zabawa. W końcu to pierwsza świeczka na urodzinowym torcie.

W czwartek organizatorzy Plockampu zamierzają trochę powspominać, jak to było na początku. Mija rok od pierwszego spotkania wprowadzającego w świat biznesu i mediów społecznościowych. Także i tym razem uczestników czeka kolejna porcja ciekawych informacji, będą zaproszeni goście i zabawa. W końcu to pierwsza świeczka na urodzinowym torcie.

Urodziny Plockampu będą obfitowały w zdjęcia z poprzednich imprez, zapewne także sami organizatorzy podzielą się swoimi wspomnieniami. Spokojnie, na to przeznaczono tylko kwadrans, później wszystko ruszy zgodnie z tradycyjnym harmonogramem.

Uczestnicy spotkają Artura Jabłońskiego, który zajmuje się komunikacją marketingową. Pracował i pracuje m.in. z: Ista Shared Services, OtoDom, Allegro, urzędem miasta Gdynia, urzędem miasta Toruń, ING, Radio PiK, Stiegelmayer i innymi.W branży od 2010 roku. Doświadczenie zdobywał koordynując działania marketingowe w firmach (Exea, Smart Space) i w agencjach reklamowych, gdzie odpowiadał za działania dla marek takich jak Polpharma, Makro, Danone czy BIC. Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu. W Płocku odpowie na pytanie „dlaczego appka mówi, że jesteś przystojny”. Poprzednim razem nie udało mu się w tym celu dotrzeć do Płocka, więc trzymajmy kciuki, aby obyło się bez tego typu zawirowań przy drugim podejściu.

Życie przed i po dofinansowaniu startupu

Zaraz po nim po pojawią się twórcy aplikacji Kekemeke służącej do zbierania pieczątek na smartfonie, Tomasz Bucholc i Adam Zajdzik. W 2015 roku fundusz Inovo, a także fundusz Protos Venture Capital i Hedgehog Fund zainwestowały w startup kwotę 1,5 miliona złotych.

Rób Internety w Płocku

O swojej pasji będzie mówił Dawid Bartkowski, który sam siebie opisuje jako „kolekcjonera płyt i dobrych wspomnień”. Prowadzi bloga www.goodkid.pl. Aby nie zapanowało przeświadczenie, że tylko panowie realizują się w Internecie, Marta Remplewicz i Zofia Marciniak (Kosmetyki Dla) udzielą wywiadu. Czy stara kategoria produktu może oznaczać zarazem nową jakość i jest jeszcze miejsce na taki produkt na rynku kosmetyków? A zatem posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Impreza startuje o godzinie 17.30 (rejestracja), pierwszy panel rozpoczyna się kwadrans po 18.00. Afterparty zaplanowano na godzinę 20.00. Zapraszamy na urodzinowy Plockamp do Arturo Ristorante & Bowling Club w Galerii Wisła.

Fot. Materiały nadesłane przez organizatorów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE