Reklama

Zapraszają na casting do seriali

Opublikowano:
Autor:

Zapraszają na casting do seriali - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kojarzycie takie telewizyjne tytuły, jak „Trudne sprawy” albo „Pamiętniki z wakacji”? Ich producent zaprasza wszystkich płocczan do udziału w castingu, który odbędzie się w jednym z hoteli. Ktoś się skusi?

Kojarzycie takie telewizyjne tytuły, jak „Trudne sprawy” albo „Pamiętniki z wakacji”? Ich producent zaprasza wszystkich płocczan do udziału w castingu, który odbędzie się w jednym z hoteli. Ktoś się skusi?

Paradokumenty to specyficzny format telewizyjny, który jednak przyjął się na antenach wielu ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Tako Media odpowiada m. in. za „Dlaczego Ja”, „Dzień, który zmienił moje życie” i „Sekrety sąsiadów”, a teraz poszukuje osób do udziału w planowanych serialach i produkcjach, z których jedna będzie nagrywana w Hiszpanii.

Producent kusi możliwością poznania telewizyjnych sekretów z planu zdjęciowego, które zwykle możemy tylko zobaczyć w materiałach dodatkowych dołączonych do wydania DVD. Za występ obiecują gażę. Nie wymagają doświadczenia. Mile widziani są amatorzy bez względu na wiek, płeć czy aparycję. Jest jednak jeden warunek, aby osoba nie okazała się uczestnikiem wcześniejszego castingu, no chyba że wystartowała w nim przeszło dwa lata temu.

Udział w castingu jest bezpłatny. Obędzie się on w Hotelu Płock przy Jachowicza w dniach: 22 sierpnia (w godzinach 10.00-17.00) i 23 sierpnia (godziny: 10.00 – 16.00).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE