Reklama

Zapraszają łyżwiarzy na lodowisko na starówce. Znamy cennik

Opublikowano:
Autor:

Zapraszają łyżwiarzy na lodowisko na starówce. Znamy cennik - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kto ma ochotę założyć łyżwy i sunąć po lodowej tafli, kręcąc z gracją eleganckie piruety? Jeśli mamy wśród czytelników amatorów łyżwowych szaleństw na lodzie, ta informacja jest właśnie dla Was. W pierwszy dzień można się wybrać na taflę za darmo.

Kto ma ochotę założyć łyżwy i sunąć po lodowej tafli, kręcąc z gracją eleganckie piruety? Jeśli mamy wśród czytelników amatorów łyżwowych szaleństw na lodzie, ta informacja jest właśnie dla Was. W pierwszy dzień można się wybrać na taflę za darmo. 

Jazda na lodowisku na starówce miałaby być możliwa przez cały tydzień począwszy od 22 grudnia. Skorzystamy w identycznych godzinach, jak poprzednim razem, czyli między 9.00 a 21.00. W Wigilię i w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia lepiej jednak nie robić sobie planów związanych z jazdą na łyżwach, natomiast 26 grudnia zapraszają od godz. 14.00 do 21.00..

Cennik ma być identyczny do tego z poprzedniej zimy. Jednorazowe wejście na godzinę będzie kosztowało 10 zł (ulgowo 5 zł). Dla największych amatorów jazdy z własnymi łyżwami przewidziano karnety (30 wejść na lodowisko z własnymi łyżwami: 50 zł), z kolei wejście na lodowisko z własnymi łyżwami na 50 minut: 2 zł. Wypożyczenia kasku na 60 minut wymaga opłaty w wysokości 3 zł, pingwina – 5 zł. Za szatnię płaci się 2 zł, za ostrzenie łyżew 15 zł. Osoby niepełnosprawne i posiadacze karty dużej rodziny będą mogły korzystać z lodowiska w cenie 5 zł.

[ZT]17368[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE