Reklama

Zapraszają, aby podejrzeć intymną schadzkę z dozą pikanterii

Opublikowano:
Autor:

Zapraszają, aby podejrzeć intymną schadzkę z dozą pikanterii - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sztuce „Pikantni” mamy przedstawione relacje małżeńskie i pozamałżeńskie, mierzenie się ze zmiennością uczuć, próbę usunięcia rutyny dnia codziennego w stosunkach damsko-męskich i odpowiedź, co z takiego czworokąta może wyniknąć. Występujący w Płocku gościnnie Teatr IMKA proponuje widzom „dawkę zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością”.

W sztuce „Pikantni” mamy przedstawione relacje małżeńskie i pozamałżeńskie, mierzenie się ze zmiennością uczuć, próbę usunięcia rutyny dnia codziennego w stosunkach damsko-męskich i odpowiedź, co z takiego czworokąta może wyniknąć. Występujący w Płocku gościnnie Teatr IMKA proponuje widzom „dawkę zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością”.

Miłosne relacje od setek lat są tematem nie tyle często eksploatowanym, co wciąż interesującym widzów. Zmieniają się po prostu realia, w których pary żyją albo się poznają. Jeszcze niedawno nie było tylu portali randkowych z mnóstwem anonsów o szukaniu kogoś bliskiego sercu lub do spędzenia czasu, aby nie dać się wciągnąć na stałe w bezustannie kręcący się wir pracy. Spektakl „Pikantni” te dzisiejsze, jakże często poplątane, relacje bierze pod lupę, dokładając większą swobodę seksualną. Sztukę przygotował stołeczny Teatr IMKA.

Mamy tu dwie pary małżeńskie i zarazem cztery osoby różniące się temperamentem. Każdy chciałby spełnić swoje oczekiwania, każdy też ma już stanowczo dość monotonii i rutyny. Na scenie widzowie podglądają perypetie pragnącego eksperymentów Alexa i sceptycznej Doris, dążącej do urozmaicenia w sprawach intymnych Bei i raczej egoistycznego Christopha. Jaki będzie rezultat takiego czworokąta, kiedy minie już wstępne podekscytowanie pomysłem? Jakie czekają ich komplikacje z powodu wymiany partnerów? Czy obudzą się w nich nowe uczucia? A może wręcz przeciwnie, w myśl zasady „stara miłość nie rdzewieje”, uczucia do stałych partnerów staną się intensywne i zaczną o nich walczyć z dużą dozą zaciekłości? Każdy stanie przed wyborem, a niektórzy już mają coś do ukrycia. Wszystko to w komediowej oprawie, lecz zdecydowanie dedykowanej dorosłym widzom. To materiał, który ma dostarczyć zabawy, jak i refleksji, czy warto wchodzić w takie uczuciowe układanki.

W spektaklu „Pikantni” występują: Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Ziembicki i Mikołaj Krawczyk. Spektakle 10 grudnia na scenie płockiego Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego rozpoczynają się o godz. 16.00 i 19.00.

Cena biletu: 95 zł. Sprzedaż biletów w kasie Teatru lub telefonicznie pod numerem 24 266 38 08.

Numer konta do wpłat za bilety:
Agencja Teatralna Przemysław Galant
Nr konta: 26 1050 1461 1000 0022 7809 2958

Po dokonaniu płatności należy przesłać dowód wpłaty na adres: biuro-widza@teatrplock.pl.

Fot. Teatr IMKA 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE