Reklama

Zapowiedzieli 11. Jarmark Tumski. Podano datę

Opublikowano:
Autor:

Zapowiedzieli 11. Jarmark Tumski. Podano datę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na kilka dni centrum miasta pokrywają stoiska praktycznie ze wszystkim, począwszy od słodyczy, przez kapcie, zabawki, wyroby garncarskie, skórzane, biżuterię, stare winyle po stare rzeczy nadające uroku każdemu wnętrzu. Znamy datę kolejnej edycji Jarmarku Tumskiego.

Na kilka dni centrum miasta pokrywają stoiska praktycznie ze wszystkim, począwszy od słodyczy, przez kapcie, zabawki, wyroby garncarskie, skórzane, biżuterię, stare winyle po stare rzeczy nadające uroku każdemu wnętrzu. Znamy datę kolejnej edycji Jarmarku Tumskiego.

Kiedy po raz jedenasty będzie można odwiedzić kramy na Tumskiej i od kiedy można przesyłać zgłoszenia uczestnictwa? Jak poinformował Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, 11. edycja Jarmarku Tumskiego odbędzie się w Płocku w dniach 31 maja – 2 czerwca 2019 roku. Impreza, jak każdego roku, będzie zlokalizowana w obrębie Starego Miasta.

Biuro Jarmarku Tumskiego rozpocznie swoją pracę 1 lutego. Wtedy również zaczną przyjmować zgłoszenia do udziału w imprezie. Wzory kart
zgłoszeniowych wkrótce pojawią się na oficjalnej stronie Jarmarku: www.jarmarktumski.plock.eu.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE