Reklama

Zapomnij o cudownych dietach. Jest inny sposób na uzyskanie szczupłej sylwetki

Opublikowano:
Autor:

Zapomnij o cudownych dietach. Jest inny sposób na uzyskanie szczupłej sylwetki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jesteś tym, co jesz – wszyscy znamy to stare powiedzenie, które jest ciągle aktualne. Kiedy dostarczamy swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, on odwdzięcza się nam prawidłowym funkcjonowaniem.

Jesteś tym, co jesz – wszyscy znamy to stare powiedzenie, które jest ciągle aktualne. Kiedy dostarczamy swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, on odwdzięcza się nam prawidłowym funkcjonowaniem.

Według badań CBOS-u z 2014 roku: „O zachowaniach żywieniowych Polaków”, zdrowe odżywianie jest najczęściej wskazywanym środkiem służącym poprawie stanu zdrowia, a ponad połowa respondentów (54%) jest przekonana o jego istotnej roli w tym względzie. Coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę, że świadome odżywianie pomaga utrzymać zdrowe ciało i dobre samopoczucie.

Dieta cud i inne bajki

Rynek dietetyczny rozwija się w Polsce już od kilkunastu lat, a w ostatnich kilku latach przechodzi prawdziwy rozkwit. Kolorowe magazyny i portale internetowe mają dla nas mnóstwo rad, jak szybko i łatwo schudnąć, co jakiś czas proponując kolejną dietę cud, a przecież w zdrowym odżywianiu nie chodzi o restrykcyjną dietę, bycie niewyobrażalnie szczupłym, czy pozbawianie się przyjemności jedzenia rzeczy, które lubimy. Tu chodzi o dobre samopoczucie, więcej energii i lepsze zdrowie.

Suplementy czy dieta?

Można poczuć się przytłoczonym różnorodnością informacji na temat tego, co jest zdrowe, a co nie, jaka dieta jest skuteczna i czy stosować suplementy.

Niedawno powstało takie miejsce – Polskie Centra Dietetyczne Projekt Zdrowie – sieć centrów dietetycznych, w której ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez niej. Dietetyk, po wnikliwym badaniu, podejmie decyzję wraz z pacjentem o najlepszej drodze do osiągnięcia założonego celu.

Firma zapewnia porady ekspertów, ciągłe wsparcie i doradztwo dietetyczne oparte na najnowszych badaniach naukowych. Celem Projektu Zdrowie jest pomoc ludziom w zaprowadzeniu trwałych zmian stylu życia poprzez profesjonalne porady dietetyczne. Centrum zatrudnia zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, którzy w trakcie indywidualnych konsultacji tworzą dietę dobraną idealnie do stanu zdrowia, potrzeb i preferencji klienta.

Nie tylko odchudzanie

Nie od dziś wiadomo, że dobrze zbilansowanym menu jesteśmy w stanie zwalczyć lub zminimalizować wiele chorób i dolegliwości. Centra Dietetyczne Projekt Zdrowie oferują również diety dedykowane dla poszczególnych jednostek chorobowych, kobiet w ciąży, alergików, dzieci a także sportowców, którzy mają problem z dobraniem odpowiedniej diety do planu treningowego.

Marzysz o szczupłej sylwetce?

Jeśli marzysz o szczupłej sylwetce na wiosnę i lato, trzeba wziąć się do pracy już w styczniu! Proces utraty zbędnych kilogramów musi być racjonalnie zaplanowany, a zmianę swojego stylu życia i nawyków żywieniowych należy zacząć już teraz. Zdrowe tempo odchudzania to nie 5 kg tygodniowo, ale 0,5-1 kg na tydzień. Porzuć myśl o internetowych dietach cud, planach żywieniowych z gazet, niskokalorycznych zastępnikach posiłków, które dają jedynie krótkotrwały efekt. Najlepszą metodą odchudzania jest trwała zmiana nawyków żywieniowych, najlepiej pod okiem dietetyka. Korzystając z pomocy specjalisty, mamy pewność, że nasza kuracja zostanie zakończona etapem stabilizacji wagi, który zagwarantuje utrzymanie osiągniętego celu bez efektu jo-jo.

Gdzie można znaleźć pomoc?

Pod koniec 2017 roku w Płocku zostało otwarte jedno z pierwszych Centrów Dietetycznych Projekt Zdrowie. Jeśli jest Ci trudno utrzymać zdrową wagę lub potrzebujesz specjalnej diety, odwiedź stronę internetową www.projektzdrowie.info lub zadzwoń i umów się na konsultację!

Najbliższe Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie:

Płock ORLEN ARENA
Plac Celebry Papieskiej 1
tel. 512 075 816

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE