Reklama

Zamykają przejazd obok dworca na Chopina

Opublikowano:
Autor:

Zamykają przejazd obok dworca na Chopina - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dworzec autobusowy nam zazieleniał, ale niestety jego modernizacja ma także swoje ujemne skutki. Od jutra ponownie na ulicy Chopina zaczną się spore utrudnienia dla kierowców i pasażerów płockiej komunikacji.

Dworzec autobusowy nam zazieleniał, ale niestety jego modernizacja ma także swoje ujemne skutki. Od jutra ponownie na ulicy Chopina zaczną się spore utrudnienia dla kierowców i pasażerów płockiej komunikacji.

 

We wtorek, 19 sierpnia od godziny 8.00 rano przejazd ulicą Chopina w rejonie aktualnie przebudowywanego budynku dworca autobusowo-kolejowego stanie się niemożliwy. W związku z pracami kanalizacyjnymi zamknięcie fragmentu ulicy potrwa najprawdopodobniej do poniedziałku, 25 sierpnia. Tego dnia ruch według dotychczasowych zasad zostanie puszczony dopiero w godzinach popołudniowych.

W związku z powyższym wytyczono objazdy trzema ulicami, Mickiewicza, Mikołaja Reja oraz Dworcową. Na ul. Mikołaja Reja pojawią się także tymczasowe przystanki autobusowe. Ewentualnie można także skorzystać z przejazdu ul. Obrońców Płocka 1920 bądź ul. 11 Listopada.

Fot.: UMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE