Reklama

Zamknięcie ulic. Są zmiany w rozkładach

Opublikowano:
Autor:

Zamknięcie ulic. Są zmiany w rozkładach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z zamknięciem na czas remontu dwóch ulic wyznaczono objazdy i tymczasowe przystanki dla autobusów Komunikacji Miejskiej. Pasażerowie muszą się liczyć z utrudnieniami trwającymi do później jesieni.

W związku z zamknięciem na czas remontu dwóch ulic wyznaczono objazdy i tymczasowe przystanki dla autobusów Komunikacji Miejskiej. Pasażerowie muszą się liczyć z utrudnieniami trwającymi do później jesieni. 

Za Komunikacją Miejską podajemy zmiany w rozkładach autobusów:

Zamknięcie ulicy Dobrzykowskiej – objazdy na liniach 2 i 21

W związku z zamknięciem dla ruchu odcinka ul. Dobrzykowskiej od skrzyżowania z ul. Krakówka do końca zabudowań os. Radziwie od środy 29 czerwca 2016 r. od pierwszych kursów porannych do odwołania (prace zaplanowano do końca listopada br.) zmianie ulegną trasy i rozkłady jazdy linii 2 i 21, uruchomiona zostanie linia komunikacji zastępczej x2. Rozkłady jazdy obowiązujące w czasie objazdu – linia 2, linia 21, linia x2.

Tymczasowe rozkłady jazdy obowiązujące od 29. 06. 2016 r.:
– linia 2 – tabelaryczny (powszedni, sobota, niedziela), tabliczki przystankowe (kierunek Cicha / Tokary / Armii Krajowej, kierunek Winiary);
– linia 21 – tabelaryczny, tabliczki przystankowe (kierunek Gąbin, kierunek Dworzec kolejowy);
– linia x2 – tabelaryczny, tabliczki przystankowe (kierunek Cicha, kierunek Tokary).

Autobusy linii 2 w drodze z centrum dojadą wszystkimi kursami do przystanku Cicha, wybrane kursy z przystanku Cicha przejadą dalej do przystanków OD Złote Piaski (przystanek tymczasowy na placu przy wejściu do OD), OD Oaza, Tokary i Armii Krajowej, gdzie zakończą trasę (na przystanku w kierunku centrum). W kierunku Winiar autobusy na wybranych kursach rozpoczną trasę na przystanku Armii Krajowej (w kierunku centrum), następnie przejadą przez przystanki Tokary, OD Oaza i OD Złote Piaski (przystanek tymczasowy) do przystanku Cicha (na ul. Cichej), gdzie powrócą na stałą trasę.

W czasie trwania objazdu na całej trasie zawieszone zostaną kursy:
– w dni powszednie o godz. 4:51 z Winiar do Tokar;
– w soboty i niedziele o godz. 5:20 z Winiar do Tokar;
– we wszystkie dni tygodnia o godz. 23:04 z Tokar do przystanku Jachowicza.
Jednocześnie z Tokar na Podolszyce (na przystanek Armii Krajowej) wydłużony zostanie kurs:
– w dni powszednie i soboty o godz. 22:38 ze Skarpy;
– w niedziele o godz. 22:34 z Winiar.
Dodatkowo autobusy linii 2 wyjadą z przystanku Armii Krajowej w kierunku Tokar, OD Złote Piaski, Radziwia i centrum:
– w dni powszednie o godz. 5:00;
– w soboty i niedziele o godz. 5:32.

Autobusy linii 21 kursować będą trasą objazdową przez most Solidarności z pominięciem Radziwia (na Podolszycach w obydwu kierunkach zatrzymają się tylko na przystanku Popiełuszki). Dwa wieczorne kursy w stronę Dworca kolejowego zostaną skierowane przez przystanki OD Oaza i OD Złote Piaski (przystanek tymczasowy na placu przy wejściu do OD).

W czasie trwania objazdu zawieszone zostaną kursy w dni powszednie o godz. 5:14 z Jachowicza do Dobrzykowa i o godz. 5:41 z Dobrzykowa.

Autobusy linii x2 wyjadą z pętli Tokary i przez przystanki OD Oaza, OD Złote Piaski, Radziwie, straż,Portowa i rondo Lajourdie dojadą do ul. Cichej. Z ul. Cichej przejadą do przystanków OD Złote Piaski, OD Oaza i Tokary. Rozkład jazdy linii x2 został dostosowany do odjazdów i przyjazdów linii 2w celu umożliwienia przesiadki na przystanku Radziwie, straż (w kierunku centrum) i Cicha (w kierunku Tokar).

Na przystankach oraz na naszej stronie internetowej zamieszczone będą szczegółowe rozkłady jazdy linii 2, x2 i 21 obowiązujące w czasie objazdu.

Zamknięcie ulicy Chopina – objazd na liniach 15 i 60

W związku z zamknięciem dla ruchu ul. Chopina na odcinku od ul. Bielskiej do ul. Przeskok na czas przebudowy od czwartku 30 czerwca 2016 r. od pierwszych kursów porannych do odwołania(wstępnie termin zakończenia prac wyznaczono na połowę września) autobusy linii 15 i 60 zostaną skierowane na trasę objazdową ulicą Mickiewicza.

Trasa objazdowa dla autobusów linii 15:

kursy do Dworca kolejowego – z Boryszewskiej trasa bez zmian do ulicy Tysiąclecia, następnie przejazd ulicą Mickiewicza (przez przystanki Stadion Miejski i Obrońców Płocka) do przystankuDworzec kolejowy (01);
z Dworca kolejowego (z przystanku 01) ulicą Mickiewicza (przez przystanki Obrońców Płocka iStadion Miejski) do Tysiąclecia i dalej normalną trasą na Boryszewską;
kursy do / z Fabryki maszyn – w obydwu kierunkach bez zmian ulicą Bielską.

Trasa objazdowa dla autobusów linii 60:

w kierunku Podolszyc rozpoczną trasę na przystanku Rembielińskiego na ul. Tysiąclecia, następnie przejadą ulicą Mickiewicza (przez przystanki Stadion Miejski i Obrońców Płocka) do Dworca kolejowego (zatrzymają się na przystanku 04 na ul. Mickiewicza przy Tesco, kursy z Dworca kolejowego w kierunku Podolszyc rozpoczną trasę na przystanku 06 na ul. Chopina w stronę Podolszyc), dalej trasa bez zmian (Chopina – Piłsudskiego itd.);
w kierunku Kostrogaju z Podolszyc lub Dworca kolejowego (01) autobusy linii 60 przejadą również ulicą Mickiewicza (przez przystanki Obrońców Płocka i Stadion Miejski), a następnie ulicami Tysiąclecia i Przemysłową, koniec trasy na przystanku Kostrogaj, zajezdnia na ul. Przemysłowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE