Reklama

Zamkną dla ruchu kilka ulic. Kierowców czekają utrudnienia

Opublikowano:
Autor:

Zamkną dla ruchu kilka ulic. Kierowców czekają utrudnienia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższą niedzielę 800 zawodników z całego kraju wystartuje w finale prestiżowego cyklu Garmin Iron Triathlon. Oprócz sportowych emocji, będą także utrudnienia w ruchu.

W najbliższą niedzielę 800 zawodników z całego kraju wystartuje w finale prestiżowego cyklu Garmin Iron Triathlon. Oprócz sportowych emocji, będą także utrudnienia w ruchu.

Z utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się mieszkańcy Płocka, Maszewa i Brwilna. W niedzielę, 16 lipca w godzinach 10.30 – 16.00 zostaną zamknięte dla ruchu kołowego następujące ulice w Płocku: Grodzka, Małachowskiego, Teatralna, Piekarska, Rybaki, a także Stary Rynek. Dla ruchu będą zamknięte w tych samych godzinach także ul. Zduńska, Okrzei, Kazimierza Wielkiego, Szpitalna, kierowcy nie przejadą również drogą wojewódzką 562 na odcinku Płock – Maszewo – Brwilno – Biskupice.

- W związku z zamknięciem ruchu oraz dbałością o bezpieczeństwo zawodników prosimy o niepozostawianie samochodów na trasie zawodów – proszą już teraz organizatorzy. Zostanie zmienione oznakowanie, natomiast ruchem pokierują funkcjonariusze z płockiej Komendy Miejskiej Policji, Straży Miejskiej, Ochotniczej Straży Pożarnej i organizatorzy.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=1Q1V275-3B4[/YT]

Dla zawodników Garmin Iron Triathlon będzie sprawdzianem wytrzymałości fizycznej. Uczestnicy będą mieli do pokonania 45 km rowerem, przebiegną 10,5 km i wskoczą do Zalewu Sobótka, aby przepłynąć wyznaczony dystans. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE